Advertisement

Zagrają dla Agnieszki, by pokonać raka

ePiotrkow Środa, 23 marca 202242112
Charytatywny koncert dla Agnieszki Domańskiej odbędzie się w sobotę (26.03.2022) o 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. Piotrkowianka zmaga się z nowotworem, a niezbędna rehabilitacja jest bardzo droga, więc potrzeba wsparcia. W weekend zagrają dla niej piotrkowskie formacje: Rail, Felocai i Archidea oraz bełchatowska grupa Thrudy. Biletem wstępu na koncert będą cegiełki na rzecz dalszego leczenia onkologicznego i immunologicznego Agnieszki. Do wyboru po 20, 50 i 100 PLN.

 

 

Agnieszka Domańska pochodzi z Piotrkowa, ma 40 lat i jest mamą 8-letniej Poli. Od 2018 roku zmaga się z chorobą nowotworową. 

Kiedy dowiedziałam się, że mam nowotwór złośliwy piersi, mój świat kompletnie runął. Dwa lata później przerzuty miałam już w całym układzie kostnym. Konieczna też była operacja wycięcia jajników, w których też były przerzuty. Stanęłam z wielką determinacją i ogromnym zaangażowaniem do walki, ponieważ samotnie wychowuję córkę. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby zobaczyć, jak dorasta moje jedyne dziecko - mówi.

 

I tak właśnie jest. Agnieszka nadal dzielnie walczy. Przechodzi przez kolejne chemioterapie, naświetlania, terapie hormonalne oraz terapie immunologiczne wzmacniające mocno osłabiony organizm. Niestety ich koszt przerasta jej możliwości finansowe.

By je kontynuować, potrzebuje naszego wsparcia i ten koncert jest właśnie po to, byśmy spotkali się dla Agnieszki, dodali jej sił, umocnili w nadziei, zebrali pieniądze, dzięki którym będzie mogło się spełniać jej pragnienie życia i marzenia, z których nie rezygnuje, mówiąc: "Wciąż wierzę, że jeszcze dużo dobrego przede mną, że wychowam Polę na dobrą i szczęśliwą kobietę, że stworzę dom, że będę chodzić boso po trawie, z gromadką zwierzaków wokół, szczęśliwa i zdrowa..." - wyjaśniają organizatorzy koncertu.

 

Agnieszkę można też wesprzeć przelewem na konto fundacji:
52 1050 1025 1000 0090 3010 4252
Tytuł przelewu: Agnieszka Domańska
Dane odbiorcy: Fundacja Onkologiczna Rakiety, al. Rzeczypospolitej 2/U-2, Warszawa

 

Lub przekazać Jej 1% podatku:
KRS 0000414091
Cel szczegółowy: Agnieszka Domańska


Zainteresował temat?

7

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

nmjuyt ~nmjuyt (Gość)23.03.2022 16:24

niech sie ukraina zlozy

012


goœć_aaa ~goœć_aaa (Gość)23.03.2022 12:47

Woooo, nareszcie coś dla Polaka a nie dla Ukra....

57


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat