Weekend deszczowy czy jednak słoneczny?

Strefa FM Piątek, 17 września 20213 1795
Od czwartku mamy zapowiadaną już wcześniej zmianę pogody. Niestety na gorsze. A co przyniesie weekend?
fot. pixabay.com / markusspiske

 

- W piątek czeka nas szara i „butelkowa" pogoda - prognozują Łowcy Burz Łódzkie. - Na terenie województwa możliwe są w opady deszczu oraz burze. Temperatura w ciągu dnia wzrośnie maksymalnie do 18 stopni Celsjusza. Ciśnienie ustabilizuje się na poziomie 1010 hPa. Wiatr będzie wiał z zachodu w porywach osiągając do 45 km/h.

 

W nocy opady będą się wzmagać. Temperatura spadnie do 12 stopni. Ciśnienie stabilne na poziomie 1010 hPa. Wiatr zachodni w porywach do 20 km/h.

 

Sobota upłynie nam pod znakiem opadów. W ciągu dnia na terenie województwa średnio powinno spaść do 10 milimetrów deszczu na metr kwadratowy. Temperatura osiągnie maksymalnie 15 stopni na zachodzie województwa. Na pozostałym obszarze temperatura nie przekroczy 14 kresek. Ciśnienie w ciągu dnia nieznacznie wzrośnie i osiągnie 1013 hPa. Wiatr zmieni kierunek na północno-wschodni i w porywach będzie osiągać do 40 km/h. 


W nocy temperatura spadnie do 7 stopni. Ciśnienie wzrośnie do poziomu 1016 hPa. Wiatr będzie wiał z północy w porywach do 20 km/h.


W niedzielę temperatura na zachodzie województwa wzrośnie do poziomu 12 stopni. Najzimniej będzie na krańcach wschodnich regionu, gdzie termometry w ciągu dnia nie powinny przekroczyć 8 kresek. W ciągu dnia zachmurzenie całkowite. Wiatr nadal będzie wiał z północy. Ciśnienie będzie wzrastać i pod koniec dnia osiągnie 1018 hPa. Wiatr w porywach osiągnie do 45 km/h.


Prognoza pogody Łowców Burz Łódzkie dla naszego regionu w piątkowym Maglu ok. 9.10 i na naszym portalu.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Foliarz ~Foliarz (Gość)18.09.2021 11:31

Najważniejsze jest to że jestem po szczepieniu teraz żaden deszcz mi nie groźny. Nawet wątroba mnie przestała łupać.

10


Ot co ~Ot co (Gość)17.09.2021 16:41

Dlaczego niestety? Deszcz jest potrzebny, bo daje jedzonko.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat