Advertisement

Szpital uruchomił Punkt Przyjęć Planowych

Środa, 07 września 20226
Personel Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim przygotował dla pacjentów duże ułatwienie. Uruchomiono tam Punkt Przyjęć Planowych dla osób z ustalonym terminem hospitalizacji.

fot.: SSW im. M. Kopernika

 

O nowym miejscu, w którym będą obsługiwani pacjenci opowiedział nam Bartłomiej Kaźmierczak, rzecznik prasowy Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim.

Robimy to w trosce o naszych pacjentów, którzy mają zaplanowany zabieg operacyjny, bądź pobyt diagnostyczny, czyli krótko mówiąc mają wyznaczony konkretny termin hospitalizacji w konkretnym oddziale naszego szpitala. Te osoby mogą zgłaszać się bezpośrednio do Punktu Przyjęć Planowych. Znajduje się on w wejściu głównym naszego szpitala od strony ulicy Rakowskiej, po prawej stronie zaraz za sklepikiem.

 

Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku. W przypadku planowanego przyjęcia na oddział w soboty i niedzielę, nadal obowiązuje zgłaszanie się przez Szpitalny Oddział Ratunkowy.

 

Osoby zgłaszające się do szpitala ze skierowaniem, wystawionym przez lekarza pierwszego kontaktu w trybie pilnym, powinny kierować się (tak jak dotychczas) do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Szczegóły na profilu facebookowym szpitala.

 

 

 


Zainteresował temat?

2

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pogo ~Pogo (Gość)08.09.2022 17:17

Nie wspomniano o punkcie zbierania podpisów do projektu obywatelskiego w budynku przychodni :))

20


Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)07.09.2022 12:35

W którym punkcie działa dobrze wejście nie od strony sor a z drugiej strony ale to zabieg kosmetyczny a mi chodzi o to jak się traktuje chorych jednego dnia przywozi karetką nieprzytomnego a następnego dnia wypad za drzwi bo łóżko potrzebne i pomyśleć ,ze to XXI wiek a tu nic na lepsze

50


Oko ~Oko (Gość)07.09.2022 08:08

Dobre działanie szpitala Wojewódzkiego marszałek dobrze działa a szpital powiatowy starosta położył na łopatki.

57


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat