Święto siatkówki już w ten weekend 

Środa, 24 maja 20232
Na wyjątkową imprezę zapraszają władze Sulejowa. Już po raz drugi na tamtejszą plażę zawitają najlepsze męskie i żeńskie siatkarskie duety w kraju. W piątek w Sulejowie rozpoczyna się Orlen Beach Volley Tour 2023 r.
Fot. K. Żołądek Fot. K. Żołądek

Orlen Beach Volley Tour to cykl turniejów siatkówki plażowej w całej Polsce, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Biorą w nich udział najlepsze drużyny z kraju, ale także pary zagraniczne. Cykl rozpoczyna się w Sulejowie, a zawita jeszcze do Stalowej Woli, Olsztyna, Przysuchy oraz Kołobrzegu. 

W zgłoszeniach mamy jedną parę brazylijską, pary czeskie oraz ukraińskie. Do tego praktycznie całą polską czołówkę. Nie będzie tylko dwóch lub trzech par, które w tym czasie występują World Tourze w Ostrawie. Na liście zgłoszeniowej mamy 32 pary męskie i 32 pary żeńskie - mówi Bartosz Borkowski, przewodniczący Rady Miejskiej w Sulejowie. 

Impreza rozpocznie się w sobotę od gier eliminacyjnych. W sobotę i niedzielę drużyny będą już rywalizować w turnieju głównym, który rozgrywany będzie tzw. systemem brazylijskim, charakterystycznym dla rozgrywek siatkówki plażowej. Finały zaplanowano na niedzielne popołudnie. 


Wstęp na mecze jest wolny, więc zachęcamy wszystkich do kibicowania zawodnikom. Dodatkowo na niedzielę władze Sulejowa organizują sportowy piknik, który będzie towarzyszył rywalizacji zawodników. 

Będzie zjeżdżalnia dla dzieci, basen za darmo. Zapraszam rodziców z dzieciakami. Przyjedźcie, zobaczcie i bawcie się. To Sulejów, to wasza gmina. Życzę Wam wspaniałej zabawy i owocnego kibicowania - zaprasza burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski. 

W piątek gry zaczynają się od godz. 10:00, natomiast w sobotę i niedzielę od godz. 9:00. Spotkania rozgrywane będą w centrum sportów plażowych, które znajduje się obok Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II, przy ulicy Koneckiej 45.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

3


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

mieszkańcy ~mieszkańcy (Gość)24.05.2023 20:03

Jak taka impreza to może by tak posprzątali tą brudną mieścinę bo jeszcze pozimowy syf zalega.

20


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat