Samochód dostawczy uderzył w motocyklistę

Strefa FMRegion Piątek, 30 lipca 20211075134
Po godzinie 9:00 na DK12 w miejscowości Rękoraj doszło do wypadku z udziałem motocykla i samochodu dostawczego. W wyniku zdarzenia ruch na drodze był całkowicie zablokowany, a pomiędzy Piotrkowem i Srockiem tworzyły się olbrzymie korki.

Ładuję galerię...

 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem, poruszający się w kierunku Łodzi zatrzymał się przed sygnalizacją świetlną, a jadący za nim kierowca peugeota boxera nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył motocykla – relacjonuje st. asp. Izabela Gajewska.


W wyniku zdarzenia kierujący jednośladem został przewieziony do szpitala.


Ruch na DK12 w miejscu zdarzenia został przywrócony i jest prowadzony wahadłowo.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (34)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)30.07.2021 17:14

S 12 natychmiast!!!

10


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)30.07.2021 16:32

Jeżeli motocyklista nie miał oc to będzie sprawcą

05


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)30.07.2021 16:27

A tyle się mówi o patrzeniu w lusterka dwa razy

20


Motocyklista ~Motocyklista (Gość)30.07.2021 15:20

Motocykliści nie rozmawiają przez telefon w czasie jazdy, nie piszą SMS,nie malują się i nie drapią się po dzwonkach,tylko są skoncentrowani na jeździe, skanują każdy metr drogi,który przed nim.Dobrać się do tyłków kierowcom samochodów.

52


Monsignore ~Monsignore (Gość)30.07.2021 13:33

Przy okazji pragnę pogratulować portalowi ePiotrkow.pl umiaru w fotoreportażach. Z tego samego wydarzenia portal Piotrków Nasze Miasto opublikował 54 zdjęcia, których autorką jest piękna pani Karolina Wojna, którą sobie zresztą bardzo cenię. Niemniej jednak wydaje mi się,że pani Karolina minęła się z powołaniem, ponieważ na podstawie tak dokładnego udokumentowania tego wypadku powinna pracować w policji ku zadowoleniu jej samej i zwierzchników.Serdecznie pozdrawiam Państwa,Piotrków Nasze Miasto, no i oczywiście panią Karolinę.

05


ahut ~ahut (Gość)30.07.2021 10:58

Pan na 12 zdjęciu ? o co chodzi ?

80


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)30.07.2021 13:05

Na ostatnim zdjęciu to chyba manager z KFC

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat