Rajdem rowerowym "Budowlanka" zachęcała uczniów do aktywnego trybu życia

Strefa FM Piątek, 17 maja 20240
Dzień Dojazdu Rowerem do Pracy przypada na trzeci piątek maja. Z tej okazji nauczyciele wraz z uczniami Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Szkolno-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie wybrali się na rajd rowerowy.

Ładuję galerię...

Niecodzienna lekcja aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Uczniowie ZSP nr 3. przyjechali do szkoły na rowerach i o godzinie 9 wyruszyli nad Zalew Sulejowski. Do pokonania mieli 30 kilometrów. Wszystko za sprawą Dnia Dojazdu Rowerem do Pracy.

W związku z Dniem Dojazdu Rowerem do Pracy nasi uczniowie przyjeżdżają do szkoły na rowerach i następnie wybieramy się na rajd rowerowy do Barkowic nad Zalew Sulejowski. Będziemy jechać ścieżkami i duktami leśnymi, do pokonania jest około 30 kilometrów. Bardzo nas cieszy, że uczniowie chcą korzystać z takiego stylu życia, chcą jeździć na rowerze. Ważne, aby odejść od komputerów i smartfonów i korzystać z pięknej pogody aktywnie - mówiła Marzena Rutkowska, wicedyrektor ZSP i PO-W nr 3  w Piotrkowie Trybunalskim.

Czy taka aktywność spodobała się uczniom Budowlanki

 

 

Rowerzyści pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie, kask rowerowy i odpowiednie oświetlenie może uratować życie.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat