artykuł sponsorowany

Pomysł na wakacje! Obóz windsurfingowy nad morzem

Środa, 12 czerwca 2024
W roku 2024 spędzanie wolnego czasu przez młodych ludzi często ściśle związane jest z komputerami, tabletami, lub smartfonami. Obecnie co 3 dziecko ma nadwagę, jest to bezpośrednią przyczyną nadciśnienia. Zły stan zdrowia, unikanie lekcji wychowania fizycznego prowadzi z kolei do zaniżonej samooceny. Dlatego w obecnych czasach nikogo nie trzeba przekonywać o tym, że ruch to zdrowie. Jednak jak zachęcić młodzież do aktywnego spędzania czasu? Jak zaplanować dziecku wakacje, aby letni czas spędzony był konstruktywnie i trwale prowadził do lepszego samopoczucia? Najlepszym sposobem okazuje się zaszczepienie dziecku miłości do sportu. Jednak, jak to zrobić?
Pomysł na wakacje! Obóz windsurfingowy nad morzem

Rosnące na popularności są obecnie sportowe obozy dla dzieci i młodzieży. Jednym z takich właśnie obozów organizuje lokalna firma AR-SPORT. Ta szkoła sportów z 20 letnią tradycją oferuje swoje doświadczenie w organizowaniu kolonii nad morzem. Jak co roku obóz windsurfingowy odbywa się w bazie windsurfignowej AR-Sport, gdzie dzieci i młodzież w podziale zależnie od wieku i stopnia zaawansowania (posiadanych umiejętności) będą bezpiecznie uczyć się windsurfingu. Zalew Kamieński w Zatoce Wrzosowskiej umożliwia instruktorom AR-Sport uczyć dzieci i młodzież techniki pływania na windsurfingu. Dla dzieci przewidzianych jest wiele atrakcji, a program obozu skonstruowany tak, aby nauka windsurfingu łączyła się z przyjemnością.

 

 

Baza noclegowa “Ośrodek Złota Rybka” oddalona jest zaledwie 300 metrów od plaży Morza Bałtyckiego. Dzięki temu uczestnicy obozu sportowego mogą udać się w wolnym czasie nad morze i strzeżone przez ratowników, czyste plaże Dziwnówka. Ta mała miejscowość uzdrowiskowa w odróżnieniu od wielkich kurortów wypoczynkowych będzie propozycją znacznie bezpieczniejszą dla Twoich pociech. W Dziwnówku dzieci nie tylko poznają techniki uprawiania windsurfingu, ale także nawiążą nowe znajomości i przyjaźnie, które być może okażą się motorem napędowym do uprawiania wspólnego sportu w przyszłości.

 

 

 

 

Szkoła sportów AR-Sport zaprasza do rezerwowania miejsc na obozach dla dzieci i młodzieży nad morzem Bałtyckim. W programie obozu znajduje się nie tylko 40 godzin zajęć z windsurfingu, ale także: zajęcia na skimboardzie, pływanie bananem, rowery wodne, zajęcia z mini kitesurfingu, pływanie na deskach SUP, gry zespołowe, zajęcia na kajakach, zajęcia z łucznictwa, strzelanie z broni ASG, ognisko, wycieczki po okolicy, dyskoteki. Pełna moc atrakcji, prawda? Z takim planem na kolonie 2024 Twoje dziecko spędzi wakacje aktywnie i ucząc się nowych rzeczy. Na stronie AR-Sport poznasz więcej informacji na temat tego co jeszcze ma do zaoferowania obóz windsurfingowy nad morzem.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat