Pogoda na weekend

ePiotrkow Piątek, 27 sierpnia 20212 1598
Końcówka sierpnia nas nie rozpieszcza. Pogoda bardziej przypomina jesień niż lato. Czy tak samo będzie w weekend?
fot. pixabay.com / Pexels

- W piątek będzie dominować bardzo dynamiczna pogoda - mówił w Maglu Michał Sowała, rzecznik Łowców Burz Łódzkie. - Od samego rana czekają nas na zmianę: opady oraz słoneczne momenty. W ciągu dnia za sprawą niżu, którego centrum będzie znajdować się nad Bałtykiem temperatura maksymalnie wzrośnie do 19*C.Możemy spodziewać się również słabych i rozproszonych burz. Wiatr będzie słaby z kierunków zmiennych. Ciśnienie będzie się wahać i wyniesie od 1010 hPa rano do 1014 hPa wieczorem.

 

W sobotę pogoda powinna się poprawić. Nie będzie padać, możliwe są spore przejaśnienia. Temperatura maksymalna 20 stopni Celsjusza. Wiatr z kierunków zmiennych w porywach osiągający do 20 km/h. Ciśnienie w ciągu dnia ustabilizuje się na poziomie 1014 hPa.

Niedziela przywita nas deszczem. Strefa opadów wielkoskalowych powinna zacząć do nas wkraczać od strony południowej i w ciągu dnia będzie rozlewać się na całe województwo. Temperatura w ciągu dnia osiągnie do 16 stopni na północy województwa, na pozostałym obszarze temperatura wzrośnie do maksymalnie 14. Ciśnienie spadnie do poziomu 1010 hPa, wiatr będzie wiał z północy i północnego wschodu w porywach osiągając do 30 km/h.

 

Prognoza pogody w każdy piątek w Maglu po godzinie 9.10 i na epiotrkow.pl.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Monsignore ~Monsignore (Gość)29.08.2021 05:17

Wielka szkoda, że pozbawiliście Państwo internautów możliwości złożenia życzeń pani Karolinie i panu Krzysztofowi z okazji ich ślubu. Młodej parze życzę 100 lat życia w szczęściu i miłości. A że piszę te życzenia w rubryce pogody życzę Wam, aby zawsze Słońce świeciło i nigdy burzy w Waszym życiu nie było.

00


Adam ciasny ~Adam ciasny (Gość)27.08.2021 10:18

Do szkoły a nie wakacje

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat