Pierwsze rozstrzygnięcia w SLS

Środa, 06 marca 20241
W Siatkarskiej Lidze Szóstek w Piotrkowie krystalizuje się sytuacja w ligowej tabeli. Do zakończenia rundy zasadniczej pozostało już tylko 5 kolejek. Kilka ekip już wie, o co będzie walczyć w kolejnych tygodniach.
materiały organizatora materiały organizatora

W minionej serii gier ostatecznie swoje szanse na awans do fazy play-off stracił zespół Volley Props Łęczno, przegrywając wyraźnie z liderem rozgrywek GKS-em Kamieńsk 3:0. W decydującej fazie nie zagra także Volleyboys Bełchatów. W ostatniej kolejce bełchatowianie przegrali z Kombajnem Wollejbal 1:3. Siatkarze z Bełchatowa wciąż muszą jeszcze walczyć o możliwość gry o miejsca 5-8.

 

Mamrot Wilkowyje zrewanżował się UKS Fuks Sulejów za porażkę z I rundy, wygrywając 3:0 i tym samym zbliżył się do lidera tabeli GKS Sportowy Kamieńsk na dystans trzech punktów, mając jeden mecz mniej do rozegrania. W najbliższy weekend sulejowianie rozegrają mecz, w którym będą musieli wygrać.  W  przypadku przegranej ich szanse na awans do TOP 4 znacząco zmaleją.

 

Wola Krzysztoporska Volleyball Club wywiązała się z roli faworyta i pewnie dopisała komplet punktów w pojedynku z ekipą Łorjors będącą w ostatnią drużyną w tabeli.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gian ~gian (Gość)06.03.2024 20:19

Chociaż tu ciekawe informacje:) bez polityki i kandydatów:) Dzięki.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat