Okradł pracodawcę w ostatnim dniu pracy

Wtorek, 07 marca 202313
Do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 35-latkowi, który okradł firmę, w której pracował. Do zdarzenia doszło w listopadzie w Daniszewicach w gminie Gorzkowice, a wartość strat oszacowano na 5 tysięcy złotych.
Fot. archiwum ePiotrkow.pl Fot. archiwum ePiotrkow.pl

4 listopada 2022 roku w Daniszewicach, na terenie gminy Gorzkowice pracownik jednej z firm ze służbowego garażu ukradł elektronarzędzia i telefon komórkowy. Straty zostały wycenione na blisko pięć tysięcy złotych.

Wszystko wydarzyło się po godzinie 16 pod nieobecność innych pracowników. Okazało się także, że zgodnie z umową był to ostatni dzień pracy 35-latka. Nieuczciwy pracownik zniknął razem z łupem. Skrupulatna analiza i szereg sprawdzeń przeprowadzonych przez kryminalnych oraz gorzkowickich stróżów prawa pozwoliła ustalić miejsce, gdzie miał przebywać sprawca kradzieży - informuje Dagmara Mościńska z piotrkowskiej policji. 

3 marca funkcjonariusze zapukali do domu mieszkalnego na terenie powiatu białobrzeskiego w województwie mazowieckim. W jednym z pokoi, wśród osób siedzących przy stole, policjanci rozpoznali 35-latka podejrzewanego o kradzież.

Policjanci odzyskali telefon komórkowy. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił przedstawić 35-latkowi zarzut kradzieży, za takie przestępstwo może grozić mu kara do 5 lat pozbawienia wolności - dodaje Dagmara Mościńska. 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (13)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_artur ~go?ć_artur (Gość)10.03.2023 22:49

Pracownik to konieczne zło. Powinien zapier za miske ryżu albo za gołąbka bo troche mięsa kapusta i ryż. Najlepiej jak ma kredyty jak najwięcej to jest wtedy niewolnikiem samym w sobie. Niech roboty zrobią wszystko

20


go?ć_artur ~go?ć_artur (Gość)10.03.2023 22:44

W gastronomii pracownicy zrzerają wszystko nawet przeterminowane i jeszcze kradną do domu by utuczyć rodzinkę na zime.

11


Zlodzieje ~Zlodzieje (Gość)07.03.2023 13:24

Pracodawca też nas okrada bo nie płaci nam brutto

510


pol ~pol (Gość)08.03.2023 18:11

bo kraść to trza umić , a kto nie potrafi musi pracować

40


policja ~policja (Gość)07.03.2023 08:38

żaden problem znaleźć telefon komórkowy - każdy jeden ma swój nr ip i po zalogowaniu się do sieci pokazuje z dużą precyzją gdzie jest - to się policjant narobiły ;)

133


hahaha! ~hahaha! (Gość)07.03.2023 10:24

Pracownik miesiąca.

60


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat