Nie ma już niepokonanych drużyn w SLS

Środa, 24 stycznia 20242
Dziesiąta kolejka Siatkarskiej Ligi Szóstek stała pod znakiem bardzo ciekawych rozstrzygnięć, które sprawiły duże przetasowania w ligowej tabeli. W hicie 10. serii gier niepokonany dotąd GKS Kamieńsk musiał uznać wyższość Kombajnu.
materiały organizatora materiały organizatora

Siatkarze z Kamieńska nie tak sobie wyobrażali starcie z Kombajnem, który pewnie pokonał faworyta 3:0. Liderzy rozgrywek zdobyli w poszczególnych setach tylko 21, 15 oraz 19 punktów. Licznik wygranych z rzędu GKS-u Kamieńsk zatrzymał się na siedmiu zwycięstwach i pierwsza porażka drużyny z Kamieńska stała się faktem.


Największym wygranym minionego weekendu jest jednak drużyna Piotrkowskiej Akademii Sportu, która wykorzystała swoją szansę. Najpierw pewnie pokonała 3:0 ostatnią w tabeli drużynę Łorjors, by tego samego dnia rozegrać swój zaległy mecz z drużyną Volleyboys Bełchatów. PAS wygrał 3:1 i dosyć niespodziewanie awansował na pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Przed tym weekendem zawodnicy PAS-u zajmowali dopiero 6. miejsce. Jednak warto zaznaczyć, że PAS ma jeden rozegrany mecz więcej niż inne drużyny z ligowej czołówki. Nie zmienia to jednak faktu, że najbliższy tydzień siatkarze PAS-u spędzą na pozycji lidera tabeli, a już za tydzień zagrają bardzo ważny mecz z GKS-em Kamieńsk.

 

W niedzielnych spotkaniach obyło się bez większych niespodzianek. Wola Krzysztoporska dopisała komplet punktów, podobnie jak rozpędzony FUKS Sulejów, który wziął rewanż za porażkę z 1. kolejki z siatkarzami Volley Props Łeczno.

 

W 10. kolejce pauzował Mamrot Wilkowyje.

 

 

 

W tabeli po 10 kolejkach panuje bardzo duży ścisk od 1. do 6. miejsca. Siatkarze z Łęczna oraz z Bełchatowa mają jeszcze szanse na włączenie się do walki o najlepszą "czwórkę", jednak do tego konieczna jest wygrana w 11. kolejce. Niewątpliwie walka o najlepszą "czwórkę" zapowiada się fascynująco.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Anka ~Anka (Gość)24.01.2024 13:08

Brawo.

20


gian ~gian (Gość)24.01.2024 11:28

Super relacja. Dzięki.

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat