Milion dla Wolborza

ePiotrkowRegion Wtorek, 19 października 2021222313
Wolbórz otrzymał z rezerwy budżetu państwa milion złotych. Pieniądze zostaną wykorzystane na zaplanowane wcześniej inwestycje, z których część jest już w trakcie realizacji. Jedną z nich jest np. przebudowa szkoły w Goleszach Dużych.

Ładuję galerię...

W poniedziałek (18 października) informację o przyznaniu pieniędzy gminie Wolbórz, potwierdził poseł na Grzegorz Lorek oraz przedstawiciele Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego.

Cieszę się, że mogłem pomóc. Jestem pod wrażeniem inwestycji, którą dzisiaj oglądamy z burmistrzem Jarosem. Ta szkoła w Goleszach będzie zupełnie innym, nowym budynkiem po zakończeniu prac budowlanych. Dzieci i młodzież będą miały doskonałe warunki do edukacji.

- powiedział polityk.

 

Prace budowlane w Szkole Podstawowej w Goleszach Dużych mają być zakończone do końca lutego przyszłego roku. 

To dla nas bardzo dobra informacja, ponieważ na terenie miasta i gminy Wolbórz realizujemy obecnie sporo inwestycji, jedną z nich jest kompleksowa przebudowa Szkoły Podstawowej w Goleszach o wartości blisko 5,7 mln zł. Bardzo dziękuję za uruchomienie tego miliona dla Wolborza z rezerwy budżetowej państwa, to będą dobrze spożytkowane pieniądze

- podsumował Andrzej Jaros Burmistrz Wolborza.

 

 

Placówka została jak dotąd rozbudowana o dodatkowy budynek, w którym powstanie przedszkole samorządowe. Obiekt zostanie też ocieplony, wymieniona zostanie stolarka okienna, kompleksowo wyremontowane zostaną wszystkie pomieszczenia a całość zyska nowoczesny system ogrzewania pompą ciepła wspomaganą gazem.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (13)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Jak ~Jak (Gość)19.10.2021 16:25

Niech lepiej nie zabierają. To nie będą musieli dawać. Rząd nie ma swoich pieniędzy. To nasze

64


Sam miód ~Sam miód (Gość)19.10.2021 18:29

Świetnie. Tam takie ładne kobitki są, że warto każde pieniądze zainwestować.

32


wolborzanin ~wolborzanin (Gość)19.10.2021 14:05

Dziś w Strasburgu zmiażdżyli Polski Rząd po całej linii doszło do tego ,że nawet TVP info przestało transmitować debatę ażeby Polski suweren nie dowiedział się prawdy o naszych rządzących.Pozdrawiam.

93


Urek ~Urek (Gość)19.10.2021 19:47

Za milion, to obecnie trudno dom jednorodzinny wykończyć, a oni chcą szkołę za tyle wyremontować??? Dobre

51


tak pytam ~tak pytam (Gość)19.10.2021 18:48

BHP na budowie ?

30


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)19.10.2021 14:48

Tam Lorek był a na posiedzeniu S 12 nie
Brawo

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat