Martwe szczenięta w śmieciach przy Próchnika

Środa, 20 października 20214
Wstrząsającego odkrycia dokonała jedna z mieszkanek ul. Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim. W sąsiedztwie jednego z bloków, w koszu na śmieci znajdowały się dwa martwe szczenięta. O sprawie poinformowała nas jedna z czytelniczek.
fot.: Google fot.: Google

Zaledwie kilka godzin temu poinformowaliśmy o bestialskim zabiciu yorka w Radomsku. Reakcja naszych czytelników na tę wiadomość była bardzo szybka. Jedna z internautek wysłała do nas powiadomienie, że na portalu społecznościowym przeczytała o psach znalezionych w śmieciach. 

 

Okazuje się, że o sprawie została już wcześniej powiadomiona policja.

16 października otrzymaliśmy zgłoszenie, że w kontenerze na śmieci przy ul. Próchnika w Piotrkowie odnaleziono dwa martwe szczenięta. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Truchła zwierząt przekazano do przychodni weterynaryjnej.

- dowiadujemy się od przedstawicieli biura prasowego piotrkowskiej komendy policji.

 

Teraz policja próbuje ustalić dane właściciela psów i tego, kto porzucił je na śmietniku. Postępowanie jest prowadzone pod kątem znęcania się nad zwierzętami. Każdy, kto posiada informacje w tej sprawie, powinien je przekazać funkcjonariuszom KMP w Piotrkowie Trybunalskim. Można to zrobić dzwoniąc do oficera dyżurnego pod nr (47) 846-14-62 lub 112.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

sdf ~sdf (Gość)20.10.2021 15:06

Jacka J. policja nie potrafi odnaleźć a co dopiero egzekutora dwóch szczeniaków

50


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)20.10.2021 15:06

A co mieli je zostawić na ulicy? Ludzie ile w was jadu

43


EP97300 ~EP97300 (Gość)20.10.2021 14:36

"pod nr (47) 846-14-62"
A po co te nawiasy?

30


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat