ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Mała placówka, wielkie możliwości

Czwartek, 28 maja 2020
Niepubliczny Żłobek „Misiaczek” w Czarnocinie zaprasza do skorzystania z naszej oferty od września 2020, w której znajdziecie Państwo nie tylko zajęcia opiekuńczo-wychowawcze prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, ale również zajęcia językowe
i rytmiczne, terapię logopedyczną wczesnego wspomagania rozwoju mowy, zajęcia w terenie oraz pomoc pedagogiczną.

Ładuję galerię...

Wszystkie zajęcia odbywają się w małych grupkach, w przyjaznej atmosferze, zapewniającej kompleksowy rozwój dzieci przy wykorzystaniu różnorodnych pomocy i nowoczesnych środków audiowizualnych. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-16.30, a jej czas pracy jest uzależniony od potrzeb dzieci i rodziców.


Przyjmujemy dzieci od ukończonego 22. tygodnia życia, posiadamy nowoczesne i bezpieczne sale dydaktyczne, całodobowy monitoring oraz własną kuchnię z jadalnią, serwującą smaczne domowe posiłki dostosowane do wieku i potrzeb naszych podopiecznych.
Naszym dodatkowym atutem jest położenie w sercu parku, założonego w 1925 roku na obszarze ok. 1,12 ha otaczającym budynek. Dzięki temu okolica jest bezpieczna i umożliwia prowadzenie aktywnych zajęć tematycznych i obserwacyjnych oraz codzienne spacery. Dysponujemy własnym placem zabaw, na którym dzieci mogą aktywnie spędzać czas i doskonalić umiejętność pracy w grupie.

 

Drogi Rodzicu, zainwestuj w rozwój swojego dziecka!
Umów się, przyjdź i zobacz sam!

 

Zapraszamy!

 

Wszelkie informacje dodatkowe można uzyskać mailowo: gosia.lacheta@interia.pl oraz telefonicznie 510 226 262

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat