Kolizja z udziałem trzech pojazdów na A1

Strefa FMRadomsko Wtorek, 06 lutego 20247
Trzy samochody zderzyły się w poniedziałek przed godziną 23 na autostradzie A1. W kolizji na wysokości Słostowic w powiecie radomszczańskim brały udział dwie osobówki i ciężarówka.

Ładuję galerię...

Jak ustalili policjanci, kierujący podróżowali sami, byli trzeźwi. Żaden z uczestników tego zdarzenia nie wymagał hospitalizacji.

54-letni kierujący volkswagenem zasnął na krótką chwilę za kierownicą, stracił panowanie nad autem i uderzył w bariery energochłonne, rozdzielające drogę. Mężczyzna wydostał się z pojazdu samodzielnie. Chwilę później w golfa uderzył jadący lewym pasem kierowca osobowego mercedesa. Ten pojazd zakończył podróż na barierach po prawej stronie nitki autostrady w kierunku Katowic. W krótkim czasie na wrak volkswagena najechał kierowca ciężarówki. Aż trudno uwierzyć w tak szczęśliwy finał tego zdarzenia, bo żaden z uczestników kolizji nie odniósł obrażeń ciała skutkujących hospitalizacją - relacjonuje nadkomisarz Aneta Wlazłowska z policji w Radomsku.

Na sprawcę zdarzenia, mieszkańca województwa śląskiego, policjanci nałożyli mandat karny. Ruch w kierunku Katowic był całkowicie wstrzymany przez blisko 2 godziny.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrkowianin Piotrkowianinranga06.02.2024 17:09

Cytuję:
Na sprawcę zdarzenia, mieszkańca województwa śląskiego, policjanci nałożyli mandat karny.


A na tych najeżdżaczy, którzy nie potrafią zatrzymać się przed przeszkodą lub ją ominąć na jezdni o 3 pasach ruchu już nie? Dlaczego? Przecież oni też spowodowali kolizję, w dodatku ze stojącym samochodem.

100


cyt ~cyt (Gość)06.02.2024 12:38

Widzę 3 osobówki z uszkodzonymi przodami, a nie ma ciężarowego.

41


Wollf ~Wollf (Gość)06.02.2024 17:28

Ci POLICJANCI byli niekompetentni bo według przepisów to ka,dy spowodował kolizie i powinien każdy dostać mandat i naprawiać auto za swoje pieniądze nie z polisy wv Gość nie powinien się zgodzić z mandatem ze on jest sprawca , PANOWIE POLICJANCI TO BYLO NIEZACHOWANIE OSTROZNOSCI I ODLEGLOSCI ZWYKLE NAJECHANIE NA PRZESZKODE !!!!

60


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)06.02.2024 13:38

Na ostatnim zdjęciu masz

40


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat