Advertisement

Ferie z UJK zakończone

UJK Piotrków Trybunalski Wtorek, 31 stycznia 20231
Zakończyły się ferie w piotrkowskiej Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Bezpłatne zajęcia o różnorodnej tematyce prowadzili wykładowcy oraz studenci kierunków: pedagogika, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, filologia angielska, historia, zarządzanie, administracja, bezpieczeństwo narodowe, finanse i rachunkowość oraz pielęgniarstwo.

Ładuję galerię...

Dzieci uczestniczyły m.in. w zajęciach językowych, wokalnych, plastycznych, czy garncarskich. Brały też udział w grach terenowych i planszowych, poznały tajemnice bibliotecznych zakamarków, ćwiczyły spostrzegawczość, usprawniały komunikowanie się, a także uczyły się jak radzić sobie ze szkolna agresją. Ferie zakończyły się balem karnawałowym.

 

Przedstawiciele UJK w Piotrkowie już teraz zapowiadają kolejną edycję ferii w przyszłym roku i zapraszają do zapoznania się z fotogalerią, którą znajdziecie pod tym artykułem. 


Zainteresował temat?

3

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gość ~goœć_gość (Gość)31.01.2023 08:53

super sprawa!

01


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat