Advertisement

Dwa pojazdy spłonęły na terenie powiatu

ePiotrkow Czwartek, 24 grudnia 202064622
Dwa pojazdy doszczętnie spłonęły minionej nocy na terenie powiatu piotrkowskiego. Do pożarów doszło na terenie gmin Sulejów oraz Wolbórz. Dla wolborskich strażaków ochotników była to już druga tego typu akcja w tym tygodniu.

Ładuję galerię...

Pożar w Wolborzu miał miejsce na ul. Warszawskiej. - O godzinie 4:00 zastępy zostały zadysponowane do pożaru samochodu na parkingu przy wolborskim cmentarzu. Na miejscu działała jednostka OSP z Wolborza oraz PSP z Piotrkowa. Niestety samochód osobowy całkowicie spłonął - mówi mł. bryg. Wojciech Pawlikowski, oficer prasowy komendanta PSP w Piotrkowie. 

 

- Drugie zdarzenie miało miejsce po godzinie 7:00. W miejscowości Krzewiny doszło do pożaru ciągnika rolniczego, który niemal w całości się spalił. Na miejscu również działali piotrkowscy strażacy i ochotnicy z Krzewin - dodaje rzecznik piotrkowskiej straży. 

 

Na szczęście w wyniku pożarów nikt nie został poszkodowany. 


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_dla swoich.... ~gość_dla swoich.... (Gość)24.12.2020 16:10

W Krężnej spokojnie. Wesołych Świąt.

40


gość_piromani są wśród na ~gość_piromani są wśród na (Gość)24.12.2020 10:38

Na cmentarz w nocy może to samochód podpalacza spłonął?

11


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat