Burmistrz powalczy o reelekcję

Region Poniedziałek, 12 lutego 2024105
Burmistrz Sulejowa, Wojciech Ostrowski będzie ponownie kandydował na najważniejszy urząd w mieście i gminie. Swoją decyzję przekazał w mediach społecznościowych.
fot.: FB Wojciech Ostrowski Burmistrz Sulejowa fot.: FB Wojciech Ostrowski Burmistrz Sulejowa

Wojciech Ostrowski w swoim wpisie podkreślił na początku, że reprezentowanie mieszkańców gminy Sulejów to najwyższy zaszczyt. Dodał też, że chce kontynuować swoją misję, którą mieszkańcy powierzyli mu 9 lat temu. 

Mam jeszcze wiele pomysłów, które chciałbym zrealizować, aby jeszcze bardziej rozwinąć naszą gminę. Ze wsparciem moich współpracowników możemy osiągnąć rzeczy, które jeszcze kilka lat temu wydawały się nierealne, a jednak zrobiliśmy to i dzisiaj gmina Sulejów znajduje się wśród liderów w rozmaitych rankingach inwestycyjnych - napisał burmistrz.

 

Kilka dni temu zarejestrowany został Komitet Wyborczy Wyborców Wojciecha Ostrowskiego. 

(...) niebawem dowiedzą się państwo kto jeszcze jest w naszej drużynie. Zawsze stawiałem na młodych, ambitnych i pracowitych ludzi i tym razem też tak będzie. Będą ich wspierać doświadczeni samorządowcy, którzy doskonale znają naszą gminę i wyzwania z tym związane. Łączy ich jedno – wszyscy kochają naszą małą Ojczyznę, poza tym doskonale wiedzą jakie są państwa oczekiwania i wiedzą też jak je zrealizować - czytamy w poście.

 

Burmistrz Wojciech Ostrowski w kilku słowach podsumowuje też niektóre inwestycje, jakie udało się w ostatnim czasie zrealizować i zapowiada kolejne. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

6


Komentarze (105)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

bvcx ~bvcx (Gość)14.02.2024 08:18

co jak co ,ale skuteczności odmówić WOJTKOWI nie można , tematy których pan BARYŁA nie potrafił ,ni chciał ? rozwiązać ,wojtek załatwił błyskawicznie ,ludzie mają krótką pamięć ,,,,o poprzednich włodarzach gminy z litości nie wspominam ,może z dawnych czasów pan z KOŁA i NIKT słownie NIKT nie zrobił więcej

54


SuLeJoW ~SuLeJoW (Gość)12.02.2024 15:34

Wojtek w Sulejowie to powinien mieć swój pomnik , za jego czasów zrobił najwięcej , kasę dostał z PiS , teraz nikt już tyle nie zrobi i co on, wrócili ci zdrajcy co mówili: " pieniędzy nie ma i nie będzie"!!!!! ma mój głos

410


zielony ~zielony (Gość)14.02.2024 16:19

Stop szaleństwu wyżynania drzew w tym mieście i gminie. Kolejne piękne stare, urokliwie kwitnące i pachnące w czerwcu może i nawet stuletnie akacje poszły pod piłę nad Pilicą. Na Koneckiej też wszystko wyrżnięte. Na odtworzenie takiego drzewostanu trzeba czekać pokoleniami. Czy tu ktoś myśli ? Gdzie są ekolodzy ?

60


aforyzm ~aforyzm (Gość)15.02.2024 07:58

Człowiek, który nie kocha drzew, nie jest dobrym człowiekiem. - Milan Kundera

40


jgkk ~jgkk (Gość)15.02.2024 08:57

Czyli będzie coraz gorzej :(

30


Rudolf ~Rudolf (Gość)12.02.2024 11:07

Jakie kolorowe wizje burmistrz roztoczy przed nami bo po tych wielu wizjach z jego gazetek z 2014 roku zostały nam tylko te gazetki ?

101


ObserveR ~ObserveR (Gość)12.02.2024 22:40

Szeryf w miasteczku zajeżdżonym przez TIRy. Władca kładki na Pilicy i zdewastowanej głównej ulicy miasta, przy której nikt już nie chce mieszkać. Facet, który nie potrafi zawalczyć o obwodnicę Sulejowa. Człowiek, który nie ma pojęcia o turystycznych, rekreacyjnych, a nawet zdrowotnych walorach gminy. A nawet jeśli coś na ten temat słyszał - to przez 2 kadencje nie wykonał żadnego ruchu, żeby gmina na tych walorach mogła zarobić. No cóż, najważniejsze było, żeby Maciarewicz z Lorkiem raz w roku publicznie podziękowali Szeryfowi za to że jest.

93


sarmata ~sarmata (Gość)14.02.2024 10:15

Tu jacyś wielbiciele burmistrza próbują nam wmówić, że Gmina Sulejów powstała w 2014 roku, a przedtem była tu puszcza i dzikie pola. Zaprawdę powiadam wam, że Wojtek nie jest księciem Kazimierzem Sprawiedliwym założycielem Opactwa Cystersów, urząd to nie dwór książęcy, a mieszkańcy to nie poddani księcia bo żyjemy już wszyscy w dwudziestym pierwszym wieku, a nie w dwunastym. Tak, że wyluzujcie nie musicie bić pokłonów.

42


Sulejman ~Sulejman (Gość)14.02.2024 09:49

Jedno jest pewne, już dawno o włodarzu Sulejowa nie było tak gorącej dyskusji

23


okey ~okey (Gość)12.02.2024 11:01

Jedno jest pewne. To burmistrz, któremu płacimy do tej pory najwięcej. 262 459 zł za 2022 to poziom prezydentów największych miast w Polsce. To może już mu starczy ?

123


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat