Burmistrz powalczy o reelekcję

Region Poniedziałek, 12 lutego 2024105
Burmistrz Sulejowa, Wojciech Ostrowski będzie ponownie kandydował na najważniejszy urząd w mieście i gminie. Swoją decyzję przekazał w mediach społecznościowych.
fot.: FB Wojciech Ostrowski Burmistrz Sulejowa fot.: FB Wojciech Ostrowski Burmistrz Sulejowa

Wojciech Ostrowski w swoim wpisie podkreślił na początku, że reprezentowanie mieszkańców gminy Sulejów to najwyższy zaszczyt. Dodał też, że chce kontynuować swoją misję, którą mieszkańcy powierzyli mu 9 lat temu. 

Mam jeszcze wiele pomysłów, które chciałbym zrealizować, aby jeszcze bardziej rozwinąć naszą gminę. Ze wsparciem moich współpracowników możemy osiągnąć rzeczy, które jeszcze kilka lat temu wydawały się nierealne, a jednak zrobiliśmy to i dzisiaj gmina Sulejów znajduje się wśród liderów w rozmaitych rankingach inwestycyjnych - napisał burmistrz.

 

Kilka dni temu zarejestrowany został Komitet Wyborczy Wyborców Wojciecha Ostrowskiego. 

(...) niebawem dowiedzą się państwo kto jeszcze jest w naszej drużynie. Zawsze stawiałem na młodych, ambitnych i pracowitych ludzi i tym razem też tak będzie. Będą ich wspierać doświadczeni samorządowcy, którzy doskonale znają naszą gminę i wyzwania z tym związane. Łączy ich jedno – wszyscy kochają naszą małą Ojczyznę, poza tym doskonale wiedzą jakie są państwa oczekiwania i wiedzą też jak je zrealizować - czytamy w poście.

 

Burmistrz Wojciech Ostrowski w kilku słowach podsumowuje też niektóre inwestycje, jakie udało się w ostatnim czasie zrealizować i zapowiada kolejne. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

6


Komentarze (105)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Romek ~Romek (Gość)12.02.2024 09:03

Ten Pan niech już nie dotyka tej posady... najgorszy burmistrz jaki był. Kładki i inne zbędne mln wydatki... brak pojęcia do inwestycji itp. Panie Ostrowski... trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść....

125


tak ~tak (Gość)12.02.2024 09:43

i fajnie ,tylko dlaczego zostały tak ochoczo zwiększone PODATKI dla mieszkańców ? o podwyżkach dla siebie i rady ni wspominam ,PYTAJMY o podatki ,gminy ościenne nie podwyższały

131


Olo ~Olo (Gość)13.02.2024 13:49

Gdzie jest LXXII Sesja Rady Miejskiej w Sulejowie cz2 na You Tubie. To już dwa tygodnie

30


golarz filip ~golarz filip (Gość)13.02.2024 13:39

Takie zdjęcie proponuję na plakacie wyborczym.

11


gringo ~gringo (Gość)13.02.2024 09:03

10 baniek powiadasz Sulejowianinie ? 10 baniek w budowlance jest warte tyle ile 5 baniek było warte 5 lat temu. Ulica Królowej Jadwigi na tle, której burmistrz się fotografuje jest tak zrobiona, że po deszczu stoją kałuże. Widział to burmistrz ? Ten listek asfaltu tam położony zobaczymy jak długo wytrzyma bo już małymi punktami odchodził w zeszłym roku po zalaniu co zakleili. Zeszli z placu budowy, a teren wokół drogi zostawili dziadostwo choć tam było tyle ziemi, którą mogli wyrównać i rozplantować, a ją wywozili. Resztki asfaltu i innych rzeczy zamiast wywieźć i utylizować to pozasypywali. Śmieci i betony jeszcze się walają na poboczu czy widział to burmistrz czy tylko fotkę przyjechał sobie machnąć ? Nie było gospodarza, który by to pilnował i zadbał o jakość i estetykę wykonania. No tak, ale burmistrz przecież wszystko wie najlepiej.

21


Gosc88 ~Gosc88 (Gość)13.02.2024 06:32

Chcesz pokazać że coś robisz nie tylko w Sulejów zalej nowy asfalt na Korytnicy zrób coś.

22


dramat dzieci !!! ~dramat dzieci !!! (Gość)12.02.2024 15:29

Szkoła na Podklasztorzu budowana częściowo w czynie społecznym przez mieszkańców ponad 30 lat temu. Przez społeczników wyproszone pieniądze w ministerstwie z pomocą senatora na szkołę na początku lat 90-tych kiedy wszystko w Polsce się waliło i cudem załatwiono tę dotację.. Minęło ponad 30 lat od tamtego społecznego zrywu mieszkańców i do dziś szkoła nie ma sali gimnastycznej i obecny burmistrz przez 10 lat co zrobił w tym temacie podobnie jak i radny osiedlowy ? Do wymiany !

90


Wapniorz ~Wapniorz (Gość)12.02.2024 18:47

Zakupiona i zarośnięta na paletach kostka złożona 8 lat temu to jest gospodarność: Kłudzice za kapliczką , Podkałek, Witów Kolonia i inne miejsca

71


czy ~czy (Gość)12.02.2024 12:29

jak i czy skończony i rozliczony definitywnie jest już ujęcie wody w uszczynie ? były tam spore niejasności

81


gadki szmatki ~gadki szmatki (Gość)12.02.2024 11:19

Pomimo sprzeciwu rodziców, nauczycieli, mieszkańców osiedla, składanych pism i podpisów powierzył funkcje dyrektora szkoły żonie swojego pracownika. Tak się liczy z oczekiwaniami ludzi.

112


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat