Burmistrz powalczy o reelekcję

Region Poniedziałek, 12 lutego 2024105
Burmistrz Sulejowa, Wojciech Ostrowski będzie ponownie kandydował na najważniejszy urząd w mieście i gminie. Swoją decyzję przekazał w mediach społecznościowych.
fot.: FB Wojciech Ostrowski Burmistrz Sulejowa fot.: FB Wojciech Ostrowski Burmistrz Sulejowa

Wojciech Ostrowski w swoim wpisie podkreślił na początku, że reprezentowanie mieszkańców gminy Sulejów to najwyższy zaszczyt. Dodał też, że chce kontynuować swoją misję, którą mieszkańcy powierzyli mu 9 lat temu. 

Mam jeszcze wiele pomysłów, które chciałbym zrealizować, aby jeszcze bardziej rozwinąć naszą gminę. Ze wsparciem moich współpracowników możemy osiągnąć rzeczy, które jeszcze kilka lat temu wydawały się nierealne, a jednak zrobiliśmy to i dzisiaj gmina Sulejów znajduje się wśród liderów w rozmaitych rankingach inwestycyjnych - napisał burmistrz.

 

Kilka dni temu zarejestrowany został Komitet Wyborczy Wyborców Wojciecha Ostrowskiego. 

(...) niebawem dowiedzą się państwo kto jeszcze jest w naszej drużynie. Zawsze stawiałem na młodych, ambitnych i pracowitych ludzi i tym razem też tak będzie. Będą ich wspierać doświadczeni samorządowcy, którzy doskonale znają naszą gminę i wyzwania z tym związane. Łączy ich jedno – wszyscy kochają naszą małą Ojczyznę, poza tym doskonale wiedzą jakie są państwa oczekiwania i wiedzą też jak je zrealizować - czytamy w poście.

 

Burmistrz Wojciech Ostrowski w kilku słowach podsumowuje też niektóre inwestycje, jakie udało się w ostatnim czasie zrealizować i zapowiada kolejne. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

6


Komentarze (105)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Olek ~Olek (Gość)12.02.2024 14:31

Tylko nie on są lepsi już mu wystarczy

72


Wyborca ~Wyborca (Gość)12.02.2024 13:22

Czas na zmiany.Nie sztuka się pokazywać publicznie i obiecywać.Więcej robić,czekają drogi w Poniatowie do dokończenia,chodniki do położenia i szereg innych potrzebnych mieszkańcom inwestycji i udogodnień.

61


Mieszkaniec gminy ~Mieszkaniec gminy (Gość)12.02.2024 10:16

Sprawuje ten urząd o 9 lat za długo.Poza imprezami sportowymi i obchodami rocznic wojennych i paroma chodnikami na wsiach nic w tej gminie się nie dzieje. Należy dać szansę innym, może coś będą działać.

102


Niunia z 8 kilometra ~Niunia z 8 kilometra (Gość)12.02.2024 13:07

Łatwiejsza może być ta reelekcja nie reerekcja?

51


wiesniak ~wiesniak (Gość)12.02.2024 11:24

Ciekawe czy ktos bedzie na niego glosowal.

80


Nynek ~Nynek (Gość)12.02.2024 10:00

A co to jest erekcja?

20


Kukła z pałacu ~Kukła z pałacu (Gość)12.02.2024 11:46

Skończ waść wstydu oszczędź.

71


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)12.02.2024 09:47

Mając taki bajzel w tym urzędzie to raczej Niech się pan nie spodziewa

112


Pani Prezydent!!! ~Pani Prezydent!!! (Gość)12.02.2024 10:12

A kto w Piotrkowie powalczy?

11


bystra ~bystra (Gość)12.02.2024 11:13

Dla mnie niewątpliwym symbolem tego burmistrza jest kładka do kościoła i defilady na placu defilad z posłem Macierewiczem od wybuchów.

122


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat