Akcja darmowego sprawdzania układu hamulcowego

Strefa FM Sobota, 05 grudnia 20205
W stacji diagnostycznej działającej przy piotrkowskim oddziale terenowym Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi przeprowadzono w sobotę akcję sprawdzania układu hamulcowego. Usługa była wykonywana bezpłatnie.

Ładuję galerię...

- Jest to istotne, ponieważ warunki atmosferyczne zmieniają się, a nasz pojazd powinien być do tego przygotowany. Klienci chcą wiedzieć czy ich pojazdy są sprawne. Są nawet osoby, które przyjeżdżają na tydzień przed wymaganym badaniem technicznym - mówi Jakub Wojtasik, diagnosta samochodowy. - Przy okazji sprawdzamy opony, czy mają prawidłowy bieżnik i spełniają wszelkie wymagania - dodaje Dariusz Misztal, zastępca dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi w oddziale terenowym w Piotrkowie.


Kolejna możliwość bezpłatnego sprawdzenia układu hamulcowego w sobotę 12 grudnia w godzinach 8-16. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Andrzej1 ~Andrzej1 (Gość)06.12.2020 07:43

Świetna informacja. Szkoda że po czasie

13


gość_akuku ~gość_akuku (Gość)06.12.2020 18:51

Fajna astra

20


Gruby Bolo ~Gruby Bolo (Gość)05.12.2020 20:28

Kto hamuje ten nie jedzie.

10


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat