Doradzali jak pokierować swoją karierą

ePiotrkow Wtorek, 20 lipca 20218 2055
W Piotrkowie odbyło się we wtorek (20 lipca) plenerowe spotkanie "Lato z doradcą". Mieszkańcy mogli spotkać się ze specjalistami, którzy podpowiadali m.in. jak odpowiednio poprowadzić swoją ścieżkę zawodową.

Ładuję galerię...

O tym, kto powinien rozważyć możliwość skonsultowania się z doradcami, opowiedziała nam Violetta Promny, kierownik oddziału Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Piotrkowie Trybunalskim. - Przede wszystkim zapraszamy osoby, które stoją przed różnego rodzaju wyborami, czy to zawodowymi, czy edukacyjnymi. Pomożemy każdemu, kto szuka pomysłu na dokształcenie się czy chciałby wziąć udział w licznych kursach zawodowych. Oferujemy kompleksową pomoc przy wyborze pracy, przedstawienie ofert zatrudnienia, ale też wsparcie w podjęciu decyzji, dotyczącej swojej drogi edukacyjnej.

 

Na przybyłych na wtorkowe wydarzenie, oprócz cennych rad, czekały też interesujące oferty pracy w kraju i za granicą, ocena predyspozycji zawodowych czy konkursy z nagrodami.

 

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Piotrkowie Trybunalskim, przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku, między 8.00 a 16.00, w swojej siedzibie, przy ul. Wojska Polskiego 2.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ametys. ~ametys. (Gość)21.07.2021 15:34

Zostać pisiewiczem . Niebawem lista ponad 350 się powiększy.

00


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)21.07.2021 08:09

Ciekawe jak dalej potoczy się kariera zawodowa obecnego gospodarza miasta - być może już był i pytał doradcy co dalej z jego karierą ...

11


Baraniorz ~Baraniorz (Gość)21.07.2021 07:23

Chyba Wojska Polskiego 2

10


po co ten pic ~po co ten pic (Gość)20.07.2021 22:52

Tylko układy, nic więcej nie potrzeba.

20


łoświecony łosioł ~łoświecony łosioł (Gość)20.07.2021 16:13

Doradzaniem zajmują się osoby, których największym życiowym sukcesem było zostanie doradcą...
A przepis na karierę w Polsce obecnie jest prosty: zapisz się do partii rządzącej. W przypadku zmiany partii rządzącej po wyborach, przepisz się do nowej partii rządzącej. Można się nie zapisywać, pod warunkiem, że ma się już kogoś z rodziny w takiej partii. To wybitnie ułatwia rozwój kariery.

60


John Scatman ~John Scatman (Gość)20.07.2021 18:05

Byłem, skorzystałem z porady.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat