Artykuły do tagu: zespół

Tym razem dwa złote medale, jeden srebrny i jeden brązowy zawodnicy piotrkowskiego klubu Oyama Karate przywieźli z zawodów w Andrychowie, gdzie odbywał się Puchar Polski Oyama Top.
Punkt pomocy dla ofiar przemocy w rodzinie otwarto w Piotrkowie.
W wieku 61 lat zmarł znany piotrkowski muzyk Jerzy Wlazło.
(Z)ZAJAWKa - pierwsza,  wydana profesjonalnie płyta GRZMIĄCEJ PÓŁLITRÓWY.
GRZMIĄCA PÓŁLITRÓWA powstała wiosną 1985 roku w IV DS Politechniki Łódzkiej w składzie: Jurek Bolanowski, Janusz Surma, Czarek Gierzyński i Paweł Małolepszy, do których nieco później dołączyli Sławek Gądkowski i Jarek Kaczorowski.
Piotrków: Wybudują nam halę sportową?
Sekretarz miasta Bogdan Munik został szefem Zespołu ds. Wdrażania Partnerstwa Publiczno-Prywatnego. To właśnie on będzie kierował jednostką (powołaną w piątek, 3 grudnia), której zadaniem jest wybór i przygotowanie inwestycji w ramach PPP, a przede wszystkim koordynacja budowy hali widowiskowo-sportowej oraz nowych mieszkań.
VIII Spotkania Folklorystyczne Polski Centralnej „Od kujawiaka do oberka” w Sieradzu, XXII Przegląd Kapel i Zespołów Ludowych Stylizowanych im. J. Derlety w Szydłowcu, 43. Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym to tylko kilka z bardzo wielu konkursów, w których w 2009 roku brała udział Ludowa Kapela „Tkacze” działająca przy GOK w Moszczenicy.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat