Artykuły do tagu: wyścigi

Nocne wyścigi samochodowe na ulicach Piotrkowa?
Czy na piotrkowskich ulicach w godzinach nocnych odbywają się nielegalne wyścigi samochodowe? Mieszkańcy twierdzą, że takie sytuacje mają miejsce, i to w różnych częściach miasta.
Tłumy na lotnisku w Piotrkowie. Moto Show 2021
Na lotnisku w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się trzecia edycja Moto Show. Impreza przyciągnęła wielu ludzi z regionu i całego kraju.
Motocykliści szaleją na ulicach Piotrkowa. Niektórzy kierowcy aut nie chcą być gorsi
To problem, z którym włodarze miast i mieszkańcy borykają się od lat. Szalejący po ulicach, szczególnie w nocy, motocykliści i kierowcy aut sportowych. Po przerwie spowodowanej epidemią, „rajdowcy” wrócili. Do Magazynu Magiel na antenie Radia Strefa FM prawie codziennie dzwonią zdenerwowani słuchacze z kolejną informacją o ostrych jazdach amatorów dwóch kółek z mocnymi silnikami. Policja zna sprawę i ją monitoruje.
Mają dość nocnych wyścigów po Piotrkowie
Czy redakcja mogłaby zainteresować się nocnymi wyścigami, piskiem opon na rondzie Dmowskiego, Łódzka, parkingu Brico Marche i celowym hałasowaniem pod wiaduktem? - pyta mieszkanka Piotrkowa Trybunalskiego. Wieczorne i nocne wyścigi i palenie gum to w naszym mieście nic nowego. Czy rzeczywiście rozprawienie się z agresywnymi kierowcami to zadanie ponad siły piotrkowskiej drogówki?
III Sprint Sulejów za nami
W niedzielę 25 czerwca w Barkowicach odbyła się IV runda Mistrzostw Okręgu Łódzkiego Super Sprint.
Jonny Walker zwycięzcą Red Bull 111Megawatt [zdjęcia]
Ryk tysiąca silników, ambitni zawodnicy, trasa w spektakularnym terenie i tłumy fanów. Taka była 3. edycja Red Bull 111 Megawatt rozegrana na terenie KWB Bełchatów. Spośród 500 zawodników zakwalifikowanych do niedzielnego finału, tylko 18. udało się dojechać na metę. Po zaciętej walce, kiedy to cały czas zmieniali się liderzy pościgu, zwyciężył Jonny Walker. Tym samym, Brytyjczyk obronił swój ubiegłoroczny tytuł. Najlepszy spośród Polaków był Tadeusz Błażusiak, zajmujący 5. lokatę.
Niedzielny Sprint w Barkowicach
Automobilklub Piotrkowski zorganizował w niedzielę w Barkowicach II rundę Pucharu Sprintów.
Obronił tytuł mistrza świata w wyścigach psich zaprzęgów
Waldemar Stawowczyk (maszer z miejscowości Osina w powiecie bełchatowskim) w austriackim Scharnitz obronił tytuł mistrza świata w wyścigach psich zaprzęgów federacji WSA.
W naszym województwie nie ma żadnego toru wyścigowego. Członkowie Automobilklubu Piotrkowskiego chcieliby, aby taki obiekt powstał w Piotrkowie.
Szybkie samochody, pisk opon, aplauz publiczności
To wszystko podczas Grand Prix Piotrkowa Trybunalskiego, które odbywa się w Piotrkowie w ramach obchodów Dni Miasta.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat