Autobusy piotrkowskiego i bełchatowskiego PKS-u zaczęły jeździć na nowym paliwie biodiesel. Koszty utrzymania autobusu są mniejsze, ale za to w całym mieście czuć zapach frytek.
Starostwo wspomoże powodzian na naszym terenie - powiedział gość programu “O tym się mówi" - starosta powiatu piotrkowskiego - Stanisław Cubała, będący jednocześnie Przewodniczącym Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.
Michał Tokarski podinspektor Wydziału Edukacji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Tryb., odpowiedzialny za pozyskiwanie funduszy unijnych został laureatem konkursu Eurolider 2010 roku.
Matka zabiła 26-letnią córkę i jej 32-letniego partnera. 46-letnia kobieta zadała ofiarom kilkanaście ciosów nożem.
Około 350 tysięcy złotych w ciągu roku uda się zaoszczędzić bełchatowskiemu Przedsiębiorstwu Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie, dzięki zmianie rodzaju paliwa używanego w autobusach.
17 maja był ostatnim dniem podstawowego terminu przyjmowania wniosków o przyznanie rolnikom płatności bezpośrednich za 2010 rok.
Obiecała łapówkę, teraz odpowie przed sądem. 73-letnia kobieta tuż przed egzaminem praktycznym w piotrkowskim Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego próbowała przekupić egzaminatora.
Aleja Concordii, Modrzewskiego, Wojska Polskiego, Łódzka, Rakowska, Miast Partnerskich, Sulejowska, Krakowskie Przedmieście, Wronia, Dmowskiego i ponownie al. Concordii...
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na „Gierkówce” w okolicy Wolborza.
Liczba zdających egzamin na prawo jazdy kategorii B już zimą spadła o 35%. Piotrkowski WORD liczył na poprawę sytuacji wraz z nadejściem wiosny. Wzrost ilości chętnych okazał się jednak minimalny, co przesądziło o konieczności podjęcia drastycznych kroków kadrowych, czyli zwolnień egzaminatorów.