Advertisement

Artykuły do tagu: opłatek

Opłatek piotrkowskiej oświaty [ZDJĘCIA]
Szkoła Podstawowa nr 5 była gospodarzem tegorocznego tradycyjnego spotkania opłatkowego pracowników oświaty. Było wspólne kolędowanie, składanie życzeń i dzielenie się opłatkiem.
Samorządowcy na opłatku u starosty [ZDJĘCIA]
Samorządowcy, politycy, kombatanci i działacze społeczni spotkali się w środę na wspólnym spotkaniu opłatkowym, które zorganizował starosta Piotr Wojtysiak.
Spotkanie wigilijne w Moszczenicy [ZDJĘCIA]
Wspólna modlitwa, kolędowanie, składanie życzeń, ale i drobne upominki - tak wyglądało wigilijne spotkanie mieszkańców gminy Moszczenica. W bożonarodzeniowej atmosferze mieszkańcy spotkali się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu.
Opłatkowe spotkanie seniorów w Gorzkowicach
Nastrój świąteczny jest już coraz bardziej wyczuwalny. W różnych stowarzyszeniach organizowane są spotkania opłatkowe i wigilie. W niedziele taka swoista wigilia została zorganizowana w gorzkowickim Klubie Seniora.
W tym roku opłatka nikt nie przyniesie...
Z powodu pandemii w wielu parafiach w Piotrkowie zrezygnowano z roznoszenia opłatków po domach. Można je otrzymać zgłaszając się bezpośrednio do kancelarii parafialnych, ale można też otrzymać opłatek w galerii handlowej od wolontariuszy, w zwyczajowej cenie „co łaska”. Nie jest konieczne poświęcenie wigilijnego opłatka, jednak wielu księży zdecydowanie rekomenduje dzielenie się nim po uprzednim poświęceniu.
Gdzie kupić opłatek na wigilijny stół?
W przedświątecznym czasie należy pamiętać o bardzo wielu sprawach. Jedną z nich jest przygotowanie wigilijnego stołu, na którym powinien znaleźć się opłatek, którym zwyczajowo dzielimy się ze swoimi bliskimi składając im świąteczne życzenia. Skąd jednak wziąć opłatek?
Seniorzy z Aleksandrowa będą świetować
Spotkanie opłatkowe dla seniorów zostanie zorganizowane w gminie Aleksandrów. Wigilia odbędzie się 15 grudnia o godzinie 16.00 w sali gimnastycznej w Dąbrowie nad Czarną.
Wigilijna wieczerza w Dziennym Domu Pomocy Społecznej
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie wspólnie z Dziennym Domem Pomocy Społecznej zorganizował spotkanie wigilijne.
Opłatkowe spotkanie dla seniorów
Uroczystością, która już na stałe wpisała się w kalendarz Gminy Aleksandrów jest spotkanie opłatkowe organizowane dla seniorów, które staje się okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia.
Aleksandrów: Seniorzy spotkali się przy opłatku
Uroczystością, która na stałe wpisała się w kalendarz gminy Aleksandrów, jest spotkanie opłatkowe organizowane dla seniorów. Radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła gminnemu spotkaniu wigilijnemu, które odbyło się w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Niewierszynie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat