Artykuły do tagu: koty

Przejęli 177 kg narkotyków
Marihuana przemycona do Polski z Hiszpanii ukryta była w samochodzie ciężarowym, transportującym pomarańcze. 177 kg tego narkotyku, wartego ponad 7 mln zł przejęli policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w okolicach Bełchatowa. Zatrzymany do sprawy mężczyzna, po usłyszeniu zarzutów w lubelskiej Prokuraturze Krajowej, został tymczasowo aresztowany.
Zatrzymania z narkotykami
Wielkanocny weekend w Piotrkowie upłynął pod znakiem...narkotyków. Policjanci, podczas różnych interwencji, zatrzymali łącznie cztery osoby, które miały przy sobie narkotyki.
Ponad 650 gramów i domowa uprawa
Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 42-letniego mieszkańca powiatu tomaszowskiego, który posiadał pod dwoma różnymi adresami ponad 650 gramów narkotyku. Usłyszał już prokuratorskie zarzuty i wkrótce stanie przed sądem.
Młodzi
Piotrkowscy kryminalni zatrzymali trzy osoby, które odpowiedzą, za posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli w czasie swojej pracy znaczne ilości suszu roślinnego oraz substancji psychotropowej. Przestępcze trio usłyszało już prokuratorskie zarzuty.
23.02.2022 06:30
Zatrzymani z narkotykami
Udział w narkotykowym procederze był przyczyną zatrzymania dwóch mężczyzn i kobiety dokonanego przez piotrkowskich policjantów. Cała trójka usłyszała zarzuty posiadania zabronionych substancji.
09.02.2022 07:49
10 lat za 45 gramów?
Radomszczańscy policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca gminy Radomsko, który posiadał środki odurzające i sam znajdował się pod ich wpływem. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za takie przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Narkotyki schowane w psiej budzie
Blisko 300 gramów amfetaminy i marihuany posiadał 40-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego, którego policjanci zatrzymali w Moszczenicy. Nielegalne substancje trzymał m.in. w psiej budzie.
Mieli dopalacze. Zdradziła ich nerwowość
Policjanci z Piotrkowa zatrzymali do rutynowej kontroli volkswagena golfa. Na widok funkcjonariuszy, mężczyźni będący w pojeździe zaczęli się nerwowo zachowywać, co wzbudziło podejrzenie mundurowych. Okazało się, że nerwowość kierowcy i pasażera nie była przypadkowa.
Częstował kolegów marihuaną, może trafić za kratki
Skoordynowane działania policjantów z Kamieńska doprowadziły do zatrzymania mężczyzny, który posiadał narkotyki. 24-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego częstował też nimi swoich kolegów. W miniony weekend usłyszał zarzuty.
Odpowie za posiadanie mefedronu... i nie tylko
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim zatrzymali 28-latka, który posiadał ponad 50 gramów mefedronu. Teraz grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat