Advertisement

Zatrzymani za amfetaminę i tabletki

PolicjaBełchatów Sobota, 06 sierpnia 20226
Kryminalni z Bełchatowa zatrzymali trzy osoby, związane z tzw. narkobiznesem. Policjanci zabezpieczyli amfetaminę i kilkadziesiąt tabletek, których posiadanie jest prawnie zabronione. Zarzuty usłyszeli 44-letni mężczyzna oraz kobiety w wieku 28 i 37 lat.
 fot.: KPP Bełchatów fot.: KPP Bełchatów

Bełchatowscy policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową, tym razem trafili na trop 44-latka. W czwartek (04.08.2022) funkcjonariusze zapukali do drzwi wytypowanego mężczyzny. Podejrzewany, choć pierwotnie zaprzeczał swojemu związkowi ze sprawą, ostatecznie sam wskazał miejsce, gdzie trzymał amfetaminę.

W szafce policjanci znaleźli i zabezpieczyli woreczki foliowe, wypełnione białą sypką substancją. Zabezpieczyli również wagę elektroniczną, służącą do porcjowania narkotyków. W ich ręce wpadł również damski portfel, w którym znajdowały się m.in. dwie dilerki z narkotykiem. Okazało się wówczas, że ich właścicielką jest 28-letnia partnerka podejrzewanego, również przebywająca w mieszkaniu. W trakcie prowadzonych czynności, lokal odwiedziła 37-letnia bełchatowianka. Kobieta była wyraźnie zdenerwowania w związku ze spotkaniem ze stróżami prawa. Wkrótce wyszło na jaw, że i ona miała w swoim portfelu dwie dilerki z zakazanymi środkami - mówi nadkom. Iwona Kaszewska, oficer prasowy KPP w Bełchatowie.

 

Wszyscy zostali zatrzymani za posiadanie środków zabronionych ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii. Policjanci przeszukali również samochód 44-latka. Znaleźli w nim torebkę foliową z zakazanymi tabletkami. Łącznie policjanci przejęli i zabezpieczyli blisko 30 gramów amfetaminy oraz ponad 5 gramów tabletek zabronionych ustawą.

 

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, wszystkim postawiono zarzuty. Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

narkotyki zabezpieczone przez policjantów / fot.: KPP Bełchatów

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

abstynent ~abstynent (Gość)06.08.2022 11:21

Nie biorę, nie piję, nie palę, nie ćpam, nie szprycuję się, nie wącham, nie daję sobie w żyłę itp. i wiem, że nic przez to nie tracę! P.S. Chyba są jeszcze za małe kary za sprzedawanie tego świństwa...

80


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)06.08.2022 19:00

W tym wieku takie rzeczy robić?

10


GoldenBoy ~GoldenBoy (Gość)06.08.2022 12:23

normalnie grubą rybę złapali, całe 30 gramów fety lol

13


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat