Advertisement

Artykuły do tagu: kolarze

Kolarze przemknęli przez Piotrków i region [ZDJĘCIA]
Kolorowy peleton Międzynarodowego Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków przemknęła w sobotę ulicami Piotrkowa oraz powiatu piotrkowskiego.
Peleton przejedzie przez Piotrków. Będą duże utrudnienia - także w regionie
W sobotę ulicami Piotrkowa przejedzie kolorowy peleton Międzynarodowego Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków. Kolarski wyścig spowoduje jednak wyłączenia z ruchu głównych ulic w mieście.
Kierowcy, uważajcie na kolarzy!
W najbliższą sobotę, 12 września przez teren powiatu piotrkowskiego będzie przebiegał czwarty etap XXXI Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie jazdy do warunków na danej trasie.
Kolarski wyścig
W najbliższy piątek ulicami Piotrkowa przejedzie 27. Międzynarodowy Wyścig „Solidarności” i Olimpijczyków – jedna z najważniejszych imprez kolarskich w naszym kraju.
Kolarze z Piotrkowa znów na Tour de Pologne
16 zawodników z amatorskiej grupy kolarskiej Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe weźmie udział w amatorskim wyścigu organizowanym w ramach Tour de Pologne.
14.06.2013 13:26
Kolarze w Radomsku
Powiat radomszczański po raz szósty znalazł się na trasie Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Solidarności i Olimpijczyków. Trasa biegnie z Lublina do Łodzi. Właśnie w Radomsku odbędzie się start do ostatniego, czwartego etapu.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat