Advertisement

Kolarze w Radomsku

Gazeta Radomszczańska Piątek, 14 czerwca 201315120
Powiat radomszczański po raz szósty znalazł się na trasie Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Solidarności i Olimpijczyków. Trasa biegnie z Lublina do Łodzi. Właśnie w Radomsku odbędzie się start do ostatniego, czwartego etapu.
fot. J. Dąbrowska Gazeta Radomszczańskafot. J. Dąbrowska Gazeta Radomszczańska

Kolarze wyjadą z miasta 29 czerwca o godz. 11.00. Z Radomska kolarze pojadą do Łodzi, przez m.in. przez Przedbórz i Sulejów, gdzie zaplanowano lotne finisze.

 

- Honorowy start wyścigu odbędzie się przed urzędem miasta. Kolarze przejadą rundę honorową przez miasto ulicami: Tysiąclecia, Wyszyńskiego do Jagiellońskiej. Przy cmentarzu skręcą w prawo i ulicą Armii Krajowej wrócą pod urząd miasta - mówi Katarzyna Bracka z radomszczańskiego urzędu miasta.

 

Później drogą 42 pojadą w kierunku Przedborza.

 

(jd)


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat