Artykuły do tagu: Zakopane

Piotrkowianin chce rządzić… Zakopanem! Powalczy o fotel burmistrza
Pochodzący z Piotrkowa Mariusz Koperski od lat mieszka na Podhalu. Zdecydował się wystartować w tegorocznych wyborach samorządowych, w których zamierza kandydować na burmistrza Zakopanego.
Zimowe, tradycyjne kuligi saniami w Zakopanem z pochodniami, kapelą i ogniskiem
Chcesz w wyjątkowy sposób uczcić jakieś ważne w Twoim życiu wydarzenie, szukasz inspiracji do niezapomnianego wypadu z przyjaciółmi? Planujesz zimowy wypad? Zapraszamy do stolicy polskich gór!
Noclegi i apartamenty inwestycyjne. Zakopane zaprasza!
Zakopane to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku. Świetnie nadaje się na weekendowe wycieczki lub dłuższe wyjazdy. Duża ilość turystów sprawia, że śmiało można również nabyć tam na własność apartamenty inwestycyjne. Zakopane – sprawdź, jak wybrać nocleg i apartament w tym atrakcyjnym miejscu!
Hotele znów otwarte. Kurorty oblegane
Zluzowanie obostrzeń, zwłaszcza tych dotyczących pobytu w hotelach, sprawiło, że znacząco wzrosło zainteresowanie noclegami w popularnych miejscowościach. Zakopane i Sopot z tłumami na deptakach.
Piotrkowianin pomagał w akcji ratunkowej po tragedii na Giewoncie
Piotrkowianin Robert Szulc pomagał w akcji ratunkowej podczas burzy nad Tatrami. Mężczyzna w czwartek, kiedy to doszło do tragedii, był w Kuźnicach na urlopie z rodziną. Gdy tylko usłyszał o tym co się stało, jako jeden z pierwszych ratowników medycznych, ruszył na pomoc.
Główne atrakcje w Zakopanem. Co zwiedzić w tym regionie?
Tatry corocznie cieszą się ogromnym zainteresowaniem turystów. Najbardziej popularna jest tatrzańska stolica - Zakopane. Jak spędzić czas w sercu gór? Jaki nocleg wybrać?
Napisała książkę o TOPR. Spotkanie z Beatą Sabałą-Zielińską w piotrkowskiej bibliotece
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na spotkanie z Beatą Sabałą-Zielińską i promocję jej najnowszej książki „TOPR. Żeby inni mogli przeżyć”.
Region: Polowanie na raka
Później niż zakładali, ale dobiegli. W poniedziałkowy wieczór Karol Dzieciątko i Michał Spychała dotarli do Radomska, które jest kolejnym przystankiem w ich drodze na Hel. Wyruszyli 10 lipca z Zakopanego. Biegną, by pomóc choremu na raka 21-letniemu Jakubowi Piśmiennemu.
Dzieci na darmowych feriach w Zakopanem
Początek ferii w naszym województwie. Jako jedna z pierwszych wyjechała na wypoczynek grupa dzieci z gminy Moszczenica.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat