Advertisement

Artykuły do tagu: Tuszyn

Na krajowej „jedynce” zderzyły się ciężarówki
Dwa samochody ciężarowe zderzyły się na drodze krajowej nr 1 na wysokości Tuszyna.
Zakład, że nie zdążą z budową?
Analitycy STS, największej firmy bukmacherskiej w Polsce, typują termin zakończenia prac budowlanych na autostradzie A1 na odcinku Stryków – Tuszyn.
Do Tuszynka autobusem nie dojedziesz
Do szpitala w Tuszynku nie można dojechać autobusem, kilka miesięcy temu zlikwidowano wszystkie połączenia, na co skarżą się mieszkańcy naszego regionu.
Dni Tuszyna: Zabawa na Młynku, zabawa na stadionie
Przez 3 dni trwały tegoroczne Dni Tuszyna. Zabawa w tym roku była wyjątkowa, bowiem 2 pierwsze dni święta zorganizowano w reaktywowanym ośrodku Młynek.
Dziś rozpoczynają się Dni Tuszyna
W najbliższy weekend odbędą się Dni Tuszyna. Wystąpią m.in. Pectus, Norbi i piotrkowska Grzmiąca Półlitrówa.
Książęca kołyska wykonana przez stolarza Dariusza Bergiera z Tuszyna zostanie zlicytowana w szczytnym celu.
Wyrzeźbił kołyskę dla przyszłego króla Anglii
W szkole nie szło mu zbyt dobrze. Do wyboru miał dwie opcje – zostać rockmanem, albo rzeźbiarzem. Wybrał to drugie. Dziś pracuje nad meblem, który będzie prezentem dla potomka książęcej pary. W kołysce, którą wykona rzeźbiarz z Tuszyn-Lasu był może sypiał będzie przyszły król Anglii.
Od ponad 30 lat straszą swoim wyglądem przejeżdżających obok kierowców. Ale już niedługo się to zmieni.
 Eko-pozytywni będą zbierać zużyte śmieci
Uczniowie z Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Tuszynie w roku szkolnym 2012/13 po raz drugi już przystąpili do ogólnopolskiego konkursu ekologicznego “Drugie życie elektrośmieci”.
Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 28 sierpnia 2008 r. w miejscowości Mąkoszyn w gminie Tuszyn na skrzyżowaniu ulic Ludowej i Wspólnej.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat