Artykuły do tagu: Pielęgnacja

Prace pielęgnacyjne nad Bugajem zakończone
Zakończyło się czyszczenie z traw i innej nadbrzeżnej roślinności jeziora Bugaj w Piotrkowie. Po uzgodnieniach z ekologami prace przeprowadzono w grudniu, aby nie zaszkodzić chronionym gatunkom ptaków i płazów.
Pielęgnacja włosów kręconych – dowiedz się, na czym polega
Włosy kręcone to włosy wymagające szczególnej uwagi i troski. Zdecydowanie jednak warto je okazać, bowiem za włożone zaangażowanie w ich pielęgnację odwdzięczą Ci się bajecznym wyglądem, wobec którego nikt nie pozostanie obojętny! Na czym polega pielęgnacja włosów kręconych? Dowiedz się i zastosuj ją czym prędzej!
Jak dbać o świeży tatuaż? — Pielęgnacja tatuażu dla gentlemana!
Pielęgnacja tatuażu zarówno świeżego, jak i już zagojonego jest bardzo ważna, jeśli chcemy by wzór na naszej skórze na długo pozostawał w doskonałym stanie. Czarne oraz kolorowe tatuaże wymagają ochrony szczególnie w pierwszych etapach gojenia, oraz przez resztę życia — przed promieniowaniem UV, które osłabia pigmentację. W artykule przedstawiamy najważniejsze zasady pielęgnacji świeżego tatuażu oraz prezentujemy kremy i masła do smarowania tatuaży. Zapraszamy!
Maszynka do włosów i nożyczki fryzjerskie gwarancją dobrego strzyżenia
Wszyscy ludzie starają się dbać o swój wygląd zewnętrzny – na wielu różnych poziomach. Istotną jego częścią są nasze włosy. Dzięki zróżnicowanym fryzurom, kolorystyce, czy też nietypowemu cięciu, itp., możemy się poczuć naprawdę wyjątkowo.
OSiR kupił maszynę do pielęgnacji sztucznej nawierzchni
Urządzenie do pielęgnacji sztucznej nawierzchni zakupił Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie. Będzie ono używane do konserwacji niedawno oddanych boisk przy ul. Żwirki.
Zadbaj o swojego psa w sezonie jesienno-zimowym
W sezonie jesienno-zimowym warto zwrócić szczególną uwagę na pielęgnację czworonożnych przyjaciół. Porad dla właścicieli pupilów udzieliła nam Izabela Żabicka z salonu pielęgnacji psów i kotów "Przybij Łapę" w Piotrkowie.
Bezmyślna wycinka drzew? Nie w Piotrkowie
Około 400 drzew znika każdego roku z terenu Piotrkowa Trybunalskiego. Czasem drzewa zagrażają bezpieczeństwu pieszych lub kierowców, czasem są obumarłe, a czasem po prostu przeszkadzają przy remoncie na przykład ulicy. Jest jeszcze jeden czynnik, który sprawia, że drzew tracimy i tracić będziemy coraz więcej, to susza i bezśnieżne zimy. Liczba wydaje się ogromna, ale urzędnicy zapewniają, że w naszym mieście dba się o każde drzewo, a wycinki na pewno nie odbywają w sposób nieprzemyślany.
Męska stylizacja brody - co warto wiedzieć?
Gładka skóra, kilkudniowy zarost, czy dokładnie wystylizowana broda? Mężczyźni mogą stale zmieniać swój wizerunek poprzez odpowiednią stylizację zarostu. Jak się do tego zabrać? Co powinniśmy wiedzieć, nim chwycimy maszynkę w dłoń?
W poszukiwaniu kosmetyków do pielęgnacji okolicy oczu
Okolica oczu to miejsce na twarzy, które charakteryzuje się wyjątkową wrażliwością. To tutaj łatwo dostrzec wszelkie oznaki niewyspania, przepłakanych nocy czy wreszcie przedobrzenia z ilością pracy przy komputerze. W jaki sposób wesprzeć skórę wokół oczu, aby zawsze ładnie i zdrowo wyglądała?
10.06.2014 10:23
Piotrków zarośnięty
W niektórych częściach miasta, przy niektórych ulicach trawa jest już tak wysoka, że ogranicza widoczność na skrzyżowaniach. O pielęgnację zieleni wnioskuje radny Jan Dziemdziora.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat