Artykuły do tagu: Włosy

Jak znaleźć profesjonalne kosmetyki do włosów?
Coraz częściej udając się do fryzjera, zastanawiamy się jakich kosmetyki do włosów, używa nasz fryzjer. W salonach fryzjerskich używane są profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:
Maszynka do włosów i nożyczki fryzjerskie gwarancją dobrego strzyżenia
Wszyscy ludzie starają się dbać o swój wygląd zewnętrzny – na wielu różnych poziomach. Istotną jego częścią są nasze włosy. Dzięki zróżnicowanym fryzurom, kolorystyce, czy też nietypowemu cięciu, itp., możemy się poczuć naprawdę wyjątkowo.
Nadmierne wypadanie włosów – sprawdź, co warto wiedzieć
Nadmierne wypadanie włosów to problem, z którym większość ludzi boryka się przynajmniej raz w życiu. Bez wątpienia można i trzeba skutecznie z nim walczyć. W przeciwnym razie problem zaostrzy się, a wówczas może prowadzić do łysienia. A pokonanie tej dolegliwości jest już znacznie trudniejsze. Przeczytaj ten artykuł, a poznasz przyczyny wypadania włosów i dowiesz się, co na wypadanie włosów zadziała najlepiej.
Jak odbić włosy od nasady? Zobacz sztuczki fryzjerów!
Marzy Ci się pełna objętości i lekkości fryzura? Nie wiesz jak unieść oklapnięte pasma i sprawić, by przestały tak grzecznie przylegać do skóry głowy? Są na to pewne sprawdzone sposoby!
Oddaj włosy – pomóż pacjentkom
Kolejna edycja akcji "Tniesz bo Wiesz" odbędzie się 11 i 12 października w Piotrkowie Trybunalskim. Przedstawiciele Fundacji NU-MED, Salonu Urody Perfekt, ZSP nr 4 i KKS Ruch Piotrków Trybunalski zachęcają do odwiedzenia fryzjera, aby nieodpłatnie ściąć włosy i w ten sposób pomóc w sfinansowaniu zakupu peruk i protez piersi dla pacjentek leczonych onkologicznie.
Witaminy i minerały na zdrowe włosy
Przez upływający czas lub podczas procesów mechanicznych i chorobowych włosy mogą stawać się słabsze i zaczynają wypadać w nadmiernych ilościach. Działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, również nie jest dla nich łaskawe. Jeżeli chcemy wzmocnić włosy, to konieczne jest uzupełnienie niedoborów witamin i minerałów.
05.04.2019 07:22
Możesz pomóc? Zrób to
Można pomóc. Bez bólu, bez większego wysiłku, bez kosztów. Niebawem rusza kolejna odsłona akcji „Tniesz, bo wiesz".
5 znanych łysych - czy łysina to wyrok?
Wielu mężczyznom ciężko jest się pogodzić z faktem utraty włosów. Dla części z nich łysienie oznacza nawet stopniową utratę męskości. Próbują oni sobie poradzić z tym faktem na wiele możliwych sposobów, które jednak nie zawsze są skuteczne. 
Jeśli stosowane przez łysiejącego mężczyznę metody na powstrzymanie wypadania włosów nie przynoszą spodziewanych rezultatów, może on zacząć myśleć, że utrata mogą oznaczać u niego utratę atrakcyjności, zainteresowania płci pięknej, a nawet problemy na drodze zawodowej. Nie zawsze musi jednak być tak źle. Na świecie żyje wielu mężczyzn, którzy odnieśli sukces pomimo swojej łysiny.
Możesz się ostrzyc, możesz pomóc
„Tniesz, bo wiesz” – pod takim hasłem w Zespole Ponadgimnazjalnym nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim odbywa się w piątek akcja, której celem jest pozyskanie włosów na peruki dla pacjentek onkologicznych. Chętnych do strzyżenia nie brakuje.
Piotrkowianki ścinają włosy w słusznej sprawie
W Piotrkowie trwa akcja "Daj włos", która ma na celu zebranie naturalnych włosów na peruki dla pacjentek chorych na nowotwory. Kobiety chcące zmienić swój wygląd, mogą przy okazji zrobić coś dla innych. Akcja zorganizowana została w mieście nie po raz pierwszy i z roku na rok cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem. We wtorek do jednego z piotrkowskich salonów zgłosiło się prawie 30 osób.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat