Artykuły do tagu: Pałac

Zorganizowali Wigilię dla samotnych
Już po raz trzeci Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej Pałacyk w Piotrkowie wraz z piotrkowskimi wolontariuszami zorganizowało Wigilię dla osób samotnych. Przez 12 godzin osoby potrzebujące wsparcia i bliskości mogły zjeść wigilijne potrawy oraz wspólnie kolędować z wolontariuszami i przedstawicielami stowarzyszenia.
Wigilia dla samotnych w Piotrkowie. Zorganizuje ją stowarzyszenie Pałacyk
Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej Pałacyk w Piotrkowie po raz trzeci organizuję wigilię dla samotnych. 24 grudnia od godziny 12.00 do północy będzie można wziąć udział w prawdziwej Wigilii organizowanej przez wolontariuszy.
Bieg, zabawa, spotkania i pokazy. Rozpoczyna się Trybunalskie Forum Trzeźwościowe
1 października rozpocznie się XXII Trybunalskie Forum Trzeźwościowe. W tym roku odbywać się będzie ono pod hasłem "Lęk - największy wróg czy niedoceniany przyjaciel".
Pałacyk zorganizował śniadanie wielkanocne
Śniadanie wielkanocne dla samotnych i potrzebujących zorganizowało Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej Pałacyk w Piotrkowie Trybunalskim we współpracy z innymi organizacjami pomocowymi oraz indywidualnymi darczyńcami.
Zorganizują śniadanie wielkanocne dla każdego
Śniadanie wielkanocne dla samotnych i potrzebujących zorganizuje Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej Pałacyk w Piotrkowie Trybunalskim we współpracy z innymi organizacjami pomocowymi oraz indywidualnymi darczyńcami. Odbędzie się ono w siedzibie stowarzyszenia przy alei 3 Maja 31.
Odkrywamy znane i nieznane - Zespół pałacowy w Niechcicach
Niechcice to niewielka wieś położona koło Rozprzy w powiecie piotrkowskim. Pierwszy raz wzmiankowano o niej w 1407 roku, co oznacza, że miejscowość może się poszczycić nie lada historią. Jej ważnym elementem są pozostałości pochodzącego z przełomu XVIII i XIX wieku parku i znajdującego się na jego terenie pałacu. Zapraszamy do zgłębienia wiedzy o tym wyjątkowym zabytku.
Wigilia dla samotnych znów odbędzie się w Piotrkowie
Coraz bliżej do świąt Bożego Narodzenia. Nie każdy będzie mógł spędzić je jednak w rodzinnym gronie. Wigilia, to dla wielu osób trudny czas, a stowarzyszenie Pałacyk chce to zmienić, wypełniając czyjąś samotność dobrym słowem, obecnością i życzeniami.
Pałacyk zaprasza na forum i spektakl
Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej „Pałacyk” zaprasza do udziału w XXI Trybunalskim Forum Trzeźwościowe pn.: „Zawsze chodzi o mamę, tatę i dziecko”. Rozpoczęcie zaplanowano na czwartek (06.10.2022) w Miejskim Ośrodek Kultury przy al. 3-go Maja 12.
Z
Do aktywnego spędzania najbliższej niedzieli zaprasza Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej "Pałacyk". Będzie można wziąć udział w charytatywnej imprezie sportowej.
Targi Ogrodnicze w Piotrkowie wróciły po przerwie (ZDJĘCIA)
Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach Oddział w Piotrkowie Trybunalskim zorganizował po pandemicznej przerwie XV Piotrkowskie Targi Ogrodnicze „Pamiętajmy o ogrodach”. Wystawa pojawiła się tradycyjnie na terenie przy zamku w Bykach. Dojazd wymaga jednak cierpliwości - na ul. Łódzkiej utworzył się gigantyczny korek.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat