Artykuły do tagu: MPR

31 maja w sobotę w hali Relax czeka prawdziwa gradka dla miłośników sportów walki. Odbędzie się zawodowa gala Kick Boxingu.
Zakończył się IV Festiwal Kapel Podwórkowych
Rytmy podwórkowych piosenek dziś już tylko dźwięczą w uszach, ale przez cały weekend rządziły miastem, które było sceną IV Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel Podwórkowych. Tegoroczna edycja konkursu, który wyrósł na największy tego typu w Polsce, przyciągnęła do Piotrkowa rekordową liczbę kapel.
Co najmniej 30 kapel z całej Polski przyjedzie do Piotrkowa w przedostatni weekend maja na IV Ogólnopolski Festiwal Kapel Podwórkowych - największą tego typu imprezę w naszym kraju.
Jak co roku, Rada Osiedla "Południe" w Piotrkowie organizuje dla dzieci imprezę z okazji Dnia Dziecka, która odbędzie się 7 czerwca na boisku osiedlowym.
Szkoła Podstawowa w Proszeniu zaprasza wszystkie dziecięce i młodzieżowe zespoły ludowe do udziału w Festiwalu Dziecięcych Zespołów Ludowych Województwa Łódzkiego “Tacy Patroni zobowiązują”.
W ogólnopolskim festiwal folkloru miejskiego w Przemyślu trzecie miejsce zdobyła nasza regionalna kapela podwórkowa „Spod Dębu”. Wieloletni laureaci festiwalu, piotrkowska kapela „Fakiry” tym razem została wyróżniona.
15.05.2008 15:07
W najbliższą sobotę 17 maja 2008 od godziny 18.00 piotrkowskie Muzeum zaprasza na "NOC W MUZEUM" Impreza organizowana jest po raz kolejny w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Muzeów.
W najbliższą sobotę na stadionie przy ulicy Żwirki w Piotrkowie odbędzie się piłkarskie spotkanie charytatywne pomiędzy reprezentacją Piotrkowa złożoną z samorządowców oraz przyjaciół Międzyosiedlowej Ligi Piłki Nożnej a drużyną księży.
Piotrkowska straż pożarna ma 130 lat
Swego czasu ich znakiem rozpoznawczym były sumiaste wąsy i błyszczące hełmy. Przez lata jako jedyni mogli nosić mundury z polskimi emblematami. Za szerzenie polskości władze zaborcze zabraniały im jednak defilować w rytmie tradycyjnych marszy...
15 maja rozpocznie się w Piotrkowie „WIOSNA ŻAKÓW 2008” organizowana przez Uniwersytet Humanistyczno - Przyrodniczy Jana Kochanowskiego filia w Piotrkowie Trybunalskim. Głównym patronem medialnym jest Radio Strefa FM.

Termin imprezy: 15-16 maja 2008r.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat