Advertisement

Artykuły do tagu: Joga

Bezpłatne zajęcia z jogi w Grabicy
Od marca w Centrum Kultury w Grabicy można skorzystać z nowej propozycji - bezpłatnych zajęć jogi. Warsztaty odbywają się raz w tygodniu i ze względu na duże zainteresowanie w dwóch grupach. Są skierowane dla osób początkujących, które chcą zadbać o ciało i umysł w spokojniejszy sposób.
07.02.2022 14:59
Joga w bibliotece
Warsztaty jogi dla dorosłych odbyły się w bibliotece w Gorzkowicach. To jedna z inicjatyw, która w książnicy jest organizowana w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.
Książka na weekend - co poczytać w wolnej chwili?
W każdy czwartek i piątek, na antenie radia Strefa FM, zapraszamy do czytania. O godz. 13.15 prezentujemy książkowe nowości i ciekawe pozycje do zapoznania się z nimi w wolnej chwili. Nadawaną w czwartek audycję powtarzamy w sobotę o 9.40, a audycję piątkową o 12.40. Teraz nasze propozycje znajdziecie także na portalu epiotrkow.pl.
Jak poradzić sobie ze stresem
Kiedy stres narasta, niezależnie czy chodzi o nadchodzące spotkanie czy długą listę rzeczy do załatwienia, ciężko jest się zatrzymać i uspokoić.
Joga w plenerze przy mediatece
Viva Akcja dla zwierząt - Piotrków Trybunalski i Wanda Adaszek zapraszają do udziału z kolejnej sesji jogi w plenerze, tym razem na placu Pofranciszkańskim przy mediatece. Spotkanie już w sobotę o 16.00.
Joga na świeżym powietrzu. W sobotę w parku Poniatowskiego
Chcesz zacząć swoją przygodę z jogą? A może już ją praktykujesz, ale chcesz poznać nowe ćwiczenia? Viva Akcja dla zwierząt - Piotrków Trybunalski zaprasza na drugą edycję jogi na świeżym powietrzu. Kiedy i gdzie? W sobotę o godz. 16.00 w parku im. ks. Poniatowskiego w Piotrkowie.
Migreny łagodnieją dzięki jodze
Regularna praktyka jogi przyczynia się do zmniejszenia częstotliwości i dokuczliwości migren – informują naukowcy z All India Institute of Medical Sciences w Nowym Delhi na łamach pisma „Neurology”.
Pokochaj, odnajdź siebie... na wiosnę
Życie powinno być łagodnym przechodzeniem od jednego punktu do drugiego, przypominającym spacer doliną w słoneczny dzień. Ale czy tak jest? Żyjemy w ciągłym biegu, w głowie natłok myśli: muszę to, muszę tamto, muszę być najlepsza, najmądrzejsza, najpiękniejsza i do tego zawsze uśmiechnięta.
20.08.2019 06:54
Joga w parku
Jak zawalczyć o swoje zdrowie i dobre samopoczucie? Pomoże ograniczenie produktów pochodzenia zwierzęcego i ruch, najlepiej na świeżym powietrzu. Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń jogi. Będzie okazja, by pozbyć się zabójczego stresu. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 31 sierpnia o godz. 16.00 przy fontannie miejskiej w park Jana Pawła II w Piotrkowie. Organizatorem jest Viva Akcja dla Zwierząt – Piotrków Trybunalski.
Potrzebujesz wyciszenia? Poćwicz jogę w parku
Każdego, kto potrzebuje wyciszenia zapraszamy na otwartą sesję jogi, która odbędzie się w parku Poniatowskiego w Piotrkowie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat