Artykuły do tagu: Ceramiczna

Pumptrack Show na Ceramicznej w Piotrkowie [ZDJĘCIA]
To była pierwsza taka impreza w Piotrkowie. Na obiekcie przy ul. Ceramicznej zorganizowano w sobotę Pumptrack Show, czyli zawody dla fanów ekstremalnej jazdy na rowerach i hulajnogach.
Pumptrack Show już w ten weekend
To będzie pierwsza taka impreza w Piotrkowie. Na wybudowanym w tym roku pumptracku przy ul. Ceramicznej odbędą się w sobotę (14.10.2023) zawody sportowe dla fanów hulajnóg i rowerów.
Budowa pumptrucku w Piotrkowie nabiera tempa
Pumptrack z prawdziwego zdarzenia powstaje w Piotrkowie. Obiekt do ekstremalnej jazdy na rowerze od kilkunastu dni budowany jest przy ul. Ceramicznej. Prace są już mocno zaawansowane, a jego powstanie urozmaici rekreacyjną ofertę w mieście
Do trzech razy sztuka. Pumptrack z wykonawcą
Coraz więcej wskazuje na to, że młodzież w Piotrkowie doczeka się budowy pumptracku, czyli toru do ekstremalnej jazdy na rowerze. Inwestycja powstanie przy ul. Ceramicznej.
Jest przetarg na pumptrack. Do trzech razy sztuka?
Ogłoszony został trzeci przetarg na budowę toru do jazdy ekstremalnej, czyli tzw. pumptracku. Rowerowa atrakcja stanie obok boiska sportowego przy ul. Ceramicznej w Piotrkowie Trybunalskim. To już trzecie postępowanie przetargowe na tę inwestycję.
Kolejne problemy z budową pumptracka
Pumptrack, czyli rowerowy tor ziemny, miał w ramach budżetu obywatelskiego powstać na ul. Ceramicznej. Obiekt powinien być gotowy w ubiegłym roku. Jego budowę urzędnicy przenieśli jednak na 2022 rok. W czerwcu ogłoszono przetarg na realizację. Teraz okazało się, że toru nikt nie chce wybudować...
Tu na razie jest ściernisko, a… miał być pumptrack
Pumptrack to specjalnie zaprojektowany tor do jazdy na rowerze lub hulajnodze i wykonywania przeróżnych tricków. Taki tor z prawdziwego zdarzenia to marzenie wielu nastolatków w Piotrkowie. Takie pragnienia powinny być już dawno ziszczone, bo pumptrack (w teorii) mógł być już oddany do użytku. Powinien, ale w miejscu, gdzie obiekt ma się znaleźć, rośnie na razie kilkunastocentymetrowa trawa. Co gorsze, najbliższe miesiące raczej nie przyniosą żadnego przełomu.
Wandalizmu na Ceramicznej ciąg dalszy...
Powyrywana kostka brukowa i ułożony z niej murek - taki widok zastali korzystający z wielofunkcyjnego boiska przy ul. Ceramicznej w Piotrkowie. Do sprawy wracamy, bo jak oceniają mieszkańcy... nic się nie zmieniło.
Uciążliwe życie przy boisku
Mieszkańcy skarżą się, że wieczorami na boisku przy ul. Ceramicznej dochodzi do zakłócania porządku, wulgarnego zachowania, bójek i śmiecenia. Niedawno zdewastowano tam ławki.
Ławki przy boisku zniszczone
Zdewastowano ławki przy boisku przy ul. Ceramicznej w Piotrkowie. Mieszkańcy skarżą się, że wieczorami dochodzi tam do zakłócania porządku, wulgarnego zachowania, bójek i śmiecenia.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat