Łukasz chce znów wstać. Pomóc może każdy

ePiotrkowRegion Niedziela, 21 listopada 20212 3021
Wielki finał akcji "Pomóżmy Łukaszowi wstać" coraz bliżej. Przedstawiciele Szkoły Podstawowej w Srocku, wolontariusze z Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego, a przede wszystkim rodzina Łukasza Tabały, nadal apeluje jednak o włączanie się w pomoc.
fot.: materiały prywatne

Łukasz Tabała, mieszkaniec gminy Moszczenica, kilka tygodni temu uległ poważnemu wypadkowi. Podczas podróży samochodem uderzył w niego pijany kierowca, który zjechał na jego pas ruchu, powodując czołowe zderzenie i całkowicie rozbijając pojazd 37-latka. Teraz rodzina mężczyzny robi wszystko, by pomóc mu wrócić do zdrowia i sprawności fizycznej.

 

Trwa walka o to, by poszkodowany znów mógł normalnie żyć. Potrzeba do tego kosztownej rehabilitacji, ale walka o zebranie pieniędzy na nią już trwa. Mieszkańcy ziemi piotrkowskiej - i nie tylko - wspierają Łukasza, np. przekazując liczne przedmioty na licytacje. Aby wziąć w nich udział, wystarczy zajrzeć na stronę Pomóżmy Łukaszowi wstać na Facebooku.

 

Kwota do zebrania to 200 tys. zł. Te pieniądze pozwolą Łukaszowi na 8-miesięzną rehabilitację. Kilkadziesiąt tysięcy złotych już udało się zebrać dzięki internetowej zbiórce, ale droga do finału jeszcze wciąż jest daleka.

 

Za to finał akcji, w ramach której pomoc zaoferowali uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Srocku oraz wolontariusze z Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego już niedługo. 5 grudnia w sali OSP Srock odbędzie się impreza, podczas której również będzie można pomóc rzeczowo - przekazując przedmioty na licytacje - lub finansowo, biorąc w nich udział.

 

Jeśli chcecie aktywnie włączyć się w wolontariat, zapoznajcie się ze szczegółami:

 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pipi ~Pipi (Gość)przedwczoraj, 19:10

Gdzie jest fundusz sprawiedliwości??

10


Katolik ~Katolik (Gość)21.11.2021 14:52

Bantyta zabrał Łukaszowi zdrowie zapra cały majątek łobuzów i przeznaczyć na leczenie

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat