Advertisement

Znów sięgnęli po tytuł!

Poniedziałek, 20 marca 20232
Mamrot Wilkowyje mistrzem Siatkarskiej Lidze Szóstek w Piotrkowie Trybunalskim po raz 5 w historii. Na drugim miejscu uplasowała się Wola Krzysztoporska, zaś na najniższym stopniu podium stanęła Posesja Bełchatów. Tuż za najlepszą trójką - Piotrkowska Akademia Sportu.
materiały organizatora materiały organizatora

Ładuję galerię...

 

Jako pierwsi na parkiet podczas ostatniego dnia rozgrywek wyszli gracze PAS-u oraz Posesji Bełchatów. Stawką meczu było 3. miejsce. Mecz zakończył się wynikiem 3-2 dla ustępującego mistrza. Sam pojedynek stał na wysokim poziomie, jednak obie drużyny nie ustrzegły się błędów. Więcej spokoju w najważniejszych momentach zachowali gracze z Bełchatowa i to oni mogli cieszyć się z 3. miejsca. Jak sami przyznali po meczu zawodnicy - nie spodziewali się takiej gorącej atmosfery na trybunach.

 

Po meczu o 3 miejsce przyszedł czas na wielki finał ligi. Kibice wypełnili halę do ostatniego miejsca. Część z nich musiała nawet oglądać mecz na stojąco. Sam pojedynek dużo lepiej zaczęli siatkarze Mamrota, dla których był to już 7 finał. Doświadczenie było po ich stronie. Wola Krzysztoporska wróciła do gry już w 2. secie, co skutkowało ich wygraną w tej partii. W 3. partii znów Mamrot od początku kontrolował grę, by w 4., przy wyniku 24-20 gdy wydawało się, że jest już po meczu, waleczni siatkarze z Woli doprowadzili do stanu 24-23. W ostatniej akcji meczu dosłownie na milimetry piłka wylądowała na aucie, co doprowadziło do końcowego triumfu Mamrota.

 

Podczas zmagań na trybunach nie brakowało emocji, głośnego dopingu oraz odgłosów bębnów, które sprawiły, że kibiców było słychać nie tylko w hali. Do tego każda z drużyn przygotowała niespodzianki dla swoich fanów. Całe wydarzenie uświetnił występ - Cheerleaders SimaRe Piotrków Trybunalski.

 

Po ceremonii dekoracji, podczas której nagrody i puchary wręczył prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak oraz dyrektor OSIR-u Leszek Heinzel, drużyny rozpoczęły wspólne świętowanie.

 

Podium sezonu 2022/23:

1. Mamrot Wilkowyje

2. Wola Krzysztoporska Volleyball Club

3. Posesja Bełchatów


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zibii ~Zibii (Gość)20.03.2023 13:03

Pełna hala kibiców na lidze amatorskiej.
Szacunek.

00


DJ Bobo ~DJ Bobo (Gość)20.03.2023 09:50

3 liga dla Piotrkowa. Nie samą ręczną miasto żyje.

11


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat