Advertisement

Zbiórka kawy dla bezdomnych

ePiotrkow Poniedziałek, 26 września 202212943
Z okazji Światowego Dnia Kawy piotrkowscy wolontariusze organizują zbiórkę kawy. Trafi ona do schroniska dla bezdomnych, gdzie "mała czarna" jest produktem luksusowym.
Fot. Pixabay Fot. Pixabay

Skąd wziął się pomysł na taką akcję? 

Gdy organizowaliśmy akcję "List do św. Mikołaja 2021" dla piotrkowskiego schroniska, w wielu listach pojawiała się prośba o kawę. Jest to dla bezdomnych artykuł wręcz luksusowy. A skoro w najbliższy czwartek przypada Dzień Kawy, to po raz kolejny chcemy zorganizować zbiórkę kawy i przekazać do schroniska dla bezdomnych - opowiadają wolontariusze. 

Jak zaznaczają, najlepiej gdyby była to kawa sypana, ale może być również rozpuszczalna czy cappuccino. Marka nie ma żadnego znaczenia. 

 

Kawę można przekazywać do 30 września, a umówić należy się indywidualnie poprzez facebookowe konto Dobroczynnie pomagamy w Piotrkowie i okolicach. Kawę można także dostarczyć indywidualnie do noclegowni, która znajduje się przy ul. Wroniej. 

 


Zainteresował temat?

0

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrkowianin Piotrkowianinranga26.09.2022 23:12

A koniak do kawy też będzie?

70


Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)27.09.2022 10:33

Bezdomnym kawa potrzebna humor dnia. Ja kawy wcale nie piję i mam się dobrze

30


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)27.09.2022 07:57

Czy bezdomny jest jednoznaczny z bezrobotny?Nie pytam ze zlosliwosci tylko w kwestii prawnej,czy bezdomny moze pracowac.

50


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat