Advertisement

Zawody w powożeniu z Festiwalem Produktów Regionalnych

ePiotrkowRegion Środa, 03 sierpnia 202219423
W najbliższy weekend w Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbędzie się kolejna prestiżowa impreza sportowa. Będą to Mistrzostwa Polski w Powożeniu Zaprzęgów Parokonnych oraz Zawody Krajowe i Towarzyskie w Powożeniu. Wydarzenie będzie połączone z Festiwalem Produktów Regionalnych.
Fot. materiały organizatora Fot. materiały organizatora

Impreza rozpocznie się w czwartek od zapoznania zawodników z planem obiektu. W piątek odbędą się konkursy ujeżdżenia, a w sobotę maraton. W niedzielę zawodnicy będą zmagać się w konkursie zręczności powożenia, następnie nastąpi ceremonia dekoracji uczestników.

 

W niedzielę zawodom będzie towarzyszyła impreza skierowana dla całych rodzin. Będzie to Festiwal Produktów Regionalnych, w ramach którego Koła Gospodyń zaprezentują swoje produkty oraz potrawy. Będzie można skosztować pysznych regionalnych produktów oraz uzupełnić domowe zapasy przetworów. Na najmłodszych będzie czekała jazda konna i oprowadzanie na kucyku. 

 

Niedzielny festyn zaplanowano w godzinach 9:00-17:00.

 

 
 
 


Zainteresował temat?

0

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wiesniak ~wiesniak (Gość)03.08.2022 16:41

Bylem widzialem jestem pelny podziwu za prace jakie sa tam wykonane.Prywatny wlasciciel wiadomo.Oby udalo sie doprowadzic stadnine do czasow swietnosci.Powodzenia.

12


go?ć_aga ~go?ć_aga (Gość)03.08.2022 14:47

Piękne miejsce, warto odwiedzić

02


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat