Advertisement

Zapraszają na Bajkowy Spacer dla Oskara

Region Wtorek, 27 grudnia 20220
Fundacja Pomaluj Mój Świat we współpracy z GOPS-em w Grabicy oraz Szkołą Podstawową w Szydłowie zaprasza na charytatywny Bajkowy Spacer dla Oskara. W czasie wydarzenia będzie można wesprzeć finansowo leczenie 6-letniego Oskara Skórniewskiego, mieszkańca powiatu piotrkowskiego, u którego zdiagnozowano nieoperacyjny nowotwór mózgu.
fot.: FB Oski kontra Glejak fot.: FB Oski kontra Glejak

Organizatorzy zapraszają do wspólnego marszu na trasie: Twardowsławice – Majków-Folwark – Majków Średni - Szydłów. Zachęcają jednocześnie do przebierania się za postacie z bajek. Wydarzenie odbędzie się 7 stycznia 2023 roku. Rejestracja uczestników rozpocznie się o 11.30, a spacer wystartuje pół godziny później. 

 

POMÓŻ OSKAROWI POKONAĆ NOWOTWÓR

 

 

O diagnozie małego Oskara przeczytacie tutaj.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat