Advertisement

Wypoczywający wracają z feryjnego wypoczynku. Na drogach więcej policjantów

ePiotrkowŁódzkie Sobota, 28 stycznia 20231
To pierwszy w tym roku weekend powrotów, w związku z tym ruch na drogach może być znacznie większy. Do domu wracają uczniowie z pięciu województw, w tym z łódzkiego.
fot.:Policja Podkapracka fot.:Policja Podkapracka

Policjanci sprawdzają m.in. prędkość i trzeźwość kierowców. Ponadto przypominają, żeby podróży nie odkładać na ostatnią chwilę, a za kierownicę siadać w pełni sił.

Powinniśmy pomyśleć o której wyruszyć i zaplanować przerwy w podróży. Nam się wydaje, że pokonamy bez problemy te kilkaset kilometrów za jednym zamachem. Często jednak zmęczeni i znużeni, nawet samym wypoczynkiem, u kresu naszej podroży doprowadzamy do zdarzenia drogowego - apeluje Marzanna Boratyńska z łódzkiej "drogówki".

W weekend powroty spotkają się wyjazdami na zimowy wypoczynek tych, którzy dopiero rozpoczną ferie, czyli uczniów z województw kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego.

 

Funkcjonariusze apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i zdjęcie nogi z gazu.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Gh ~Gh (Gość)29.01.2023 10:28

Na Bugaj stoją

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat