Advertisement

Wyjątkowy koncert w piotrkowskiej cerkwi

Strefa FM Piątek, 12 października 20181
Chór Oktoich wystąpi przed piotrkowską publicznością. Koncert odbędzie się 14 października o godzinie 17.00 w cerkwi prawosławnej przy ul. Słowackiego 15. Muzycy z Wrocławia zaprezentują się w Piotrkowie już po raz trzeci, jednak pierwszy raz w 14-osobowym składzie.
archiwum epiotrkow.plarchiwum epiotrkow.pl

- To wyjątkowy rok dla wszystkich. Przeżywamy 550-lecie parlamentaryzmu, 100-lecie odzyskania niepodległości, ale również my świętujemy 240-lecie parafii i 170 lat istnienia cerkwi prawosławnej w Piotrkowie. Z tej okazji chcieliśmy przygotować coś szczególnego. Chór Oktoich to niesamowici muzycy z Wrocławia, którzy przepięknie wykonują pieśni religijne - powiedział ks. Jan Jakimiuk, proboszcz parafii prawosławnej w Piotrkowie.

 

Chór Oktoich wystąpi pod dyrekcją ks. Grzegorza Cybulskiego. 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)13.10.2018 22:18

Może wypadałoby napisać o procesji różancowej w dniu 14 października. Skoro chcecie być tacy na bieżąco. To też jest wydarzenie, bardzo ważne dla mieszkańców naszego miasta.

02


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat