Wotum zaufania i absolutorium dla burmistrza

Piątek, 01 lipca 202211
Radni sulejowskiej Rady Miejskiej jednogłośnie udzielili burmistrzowi Sulejowa, Wojciechowi Ostrowskiemu wotum zaufania. Uznali również, że zrealizowano założenia ubiegłorocznego budżetu i zagłosowali za udzieleniem włodarzowi absolutorium. Ta druga uchwała również została przyjęta jednogłośnie.
Fot. UM Sulejów Fot. UM Sulejów

Uchwała budżetowa została wcześniej pozytywnie zaopiniowana przez przedstawicieli Regionalnej Izby Obrachunkowej oraz członków Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Sulejowie.

Jestem bardzo wzruszony i bardzo Państwu dziękuję. Przede wszystkim dziękuję pani burmistrz, ponieważ bez niej, a także pracowników Urzędu Miejskiego i jednostek administracyjnych magistratu, nie zrealizowalibyśmy tylu inwestycji. Dziękuję skarbnikowi, ponieważ to wynik jego pracy. Dziękuję radnym, ponieważ oni również odpowiadają za konstrukcję budżetu i dziękuję sołtysom, którzy również wnoszą dużo postulatów i wniosków i to absolutorium jest również wynikiem Państwa pracy - mówił burmistrz Wojciech Ostrowski. - Mogę tylko obiecać, że zrobię wszystko, aby obecny rok był równie dobry, skupiamy się na realizacji rozpoczętych inwestycji, ale planujemy też nowe. Mamy kilka wyrzutów sumienia, m.in.: remont ulicy Dobra Woda, modernizacja drogi do Łazów Dąbrowy, budowa sali gimnastycznej w Uszczynie, czy budowa boisk we Włodzimierzowie i Witowie-Kolonii, ale będziemy się starać, żeby wszystkie te inwestycje wykonać – podkreślił burmistrz.

 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

3


Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wiesniak ~wiesniak (Gość)01.07.2022 13:58

W tym Sulejowie to cos widac ze robia,cos sie dzieje.Ciekawe kiedy w Wolborzu.Napewno bedzie absolutorium za ten balagan w calej gminie,drogi ronda itp.

35


Francesco Camonte ~Francesco Camonte (Gość)02.07.2022 10:23

No tak,ładnie to wygląda, łącznie z wyglądem pana Burmistrza, ale najwyższy czas, żeby zainteresował się miejscowością Koło, która jest w jego opiece. Jezdnia w w tym Kole jak ser szwajcarski. Dziury jak jasna ch....I druga sprawa, ważniejsza od pierwszej - kiedy zostaną zainstalowane znaki ograniczenia szybkości do 50 km/godz. pod tablicami z nazwą tej miejscowości??? Cóż z tego, że prędkość ta obowiązuje na terenie zabudowanym w całej Polsce, skoro tam jeżdżą drogowi mordercy, jadąc często z prędkością ponad 100 km/godz.??? Szczególnie w weekendy, kiedy to niektórym tak bardzo się spieszy, że nie patrzą na psy i koty, rozjeżdżając te nieszczęsne zwierzątka na miazgę. Czekacie, żeby tak byli rozjeżdżani ludzie, to dopiero wtedy się obudzicie??? To jest nie do pomyślenia, co się tam dzieje, po prostu dziki zachód Ameryki Północnej. Z tym że tam są autostrady, a tu zwyczajna droga, która jest jednocześnie ulicą i po której chodzą ludzie. Więc panie włodarzu Sulejowa i gminy - niech Pan się weźmie do roboty i załatwi ten poważny problem w trybie pilnym, niecierpiącym zwłoki,bo może wydarzyć się tragiczne nieszczęście, które będzie miał Pan na swoim sumieniu.

23


Milord ~Milord (Gość)02.07.2022 10:08

A poprzednik burmistrz Stanisław też miał zawsze absolutorium i co wywalili go ludzie. Nie ma nic wiecznego. Takie życie. Raz na wozie, a raz pod wozem.

20


Paweł ~Paweł (Gość)01.07.2022 15:15

Do twarzy mu w tej boazerii...

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat