Advertisement

Wakacje czas zacząć! (ZDJĘCIA)

ePiotrkowRegion Piątek, 24 czerwca 202216130
W szkołach podstawowych, działających na terenie Gminy Wolbórz, odbyły się uroczyste akademie kończące stary rok szkolny. Dzieci powitały wakacje.

Ładuję galerię...

Wakacje rozpoczęło w gminie Wolbórz 902 dzieci. Przygodę ze szkołą podstawową kończy łącznie 117 ósmoklasistów. Z przedszkolem żegna się łącznie, by rozpocząć we wrześniu naukę w pierwszej klasie, 76 dzieci.

 

Zakończenie roku szkolnego to także okazja do nagrodzenia najlepszych uczniów. Nagrody Burmistrza Wolborza, Andrzeja Jarosa, otrzymali:

 

Artur Bąbol - Szkoła Podstawowa w Wolborzu
Magdalena Rytych - Szkoła Podstawowa w Komornikach
Amelia Midera - Szkoła Podstawowa w Proszeniu
Kacper Koch - Szkoła Podstawowa w Goleszach Dużych

 

W trakcie uroczystego zakończenia roku szkolnego, w Szkole Podstawowej w Wolborzu, Andrzej Jaros, burmistrz Wolborza, podziękował za pracę na rzecz wolborskiej edukacji, Beacie Kulińskiej, z-cy dyrektora placówki, która odeszła na zasłużoną emeryturę.

 

W uroczystych akademiach kończących rok szkolny samorząd reprezentowali także Zbigniew Klewin, przewodniczący Rady Miejskiej oraz Elżbieta Bijoch, sekretarz Gminy Wolbórz.

 


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat