Advertisement

W Sulejowie startuje prestiżowy siatkarski turniej

ePiotrkow Czwartek, 16 czerwca 20226
Już w piątek w Sulejowie rozpocznie się inauguracyjny turniej z cyklu Orlen Beach Volley Tour 2022, który będzie pierwszą odsłoną tegorocznych eliminacji do finału mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Zapraszamy do kibicowania zawodnikom i zawodniczkom.
Fot. UM Sulejów Fot. UM Sulejów

To będzie jedyny eliminacyjny turniej do finału mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn, który odbędzie się na terenie województwa łódzkiego i  jedna z najbardziej prestiżowych imprez sportowych, które zostaną zorganizowane w tym sezonie w naszym regionie. Pozostałe turnieje zorganizowane zostaną w Starych Jabłonkach, Przysusze i Kołobrzegu.

 

Na liście startowej jest ponad sto nazwisk. Około trzydziestu par zgłosiło się do rywalizacji, zarówno w gronie kobiet, jak i mężczyzn. Spotkania rozgrywane będą w centrum sportów plażowych, które znajduje się obok Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II, przy ulicy Koneckiej 45.

 

Turniej wystartuje w piątek o godz. 9:00. Starcia rozpoczynają się od eliminacji. W sobotę zaplanowano mecze turnieju głównego, a w niedzielę będziemy oglądać rywalizację medalową.  Zapraszamy wszystkich na trybuny, wstęp na zawody jest wolny. 

 

Niedzielne spotkania będą transmitowane na antenie telewizji Polsat Sport News. Oto szczegółowy harmonogram najważniejszych meczów:

9.00 - początek meczów półfinałowych,

13.00 - mecz o 3. miejsce kobiet,

14.00 - mecz o 3. miejsce mężczyzn,

15.00 - mecz finałowy kobiet,

16.00 - mecz finałowy mężczyzn,

17.00 - dekoracja medalistów i ceremonia zakończenia turnieju.

 


Zainteresował temat?

2

3


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Olo ~Olo (Gość)16.06.2022 19:59

Fajna sprawa, turniej transmitowany w TV, Sulejów obok takich miast jak Kołobrzeg i Stare Jabłonki na Mazurach. Tak się robi promocję miasta! Zawsze powtarzałem że Piotrków powinien iść w takim turystyczno-sportowym kierunku.
Mamy duży potencjał w regionie, gdyby zainwestować w Bugaj i okolice. Powiększyć Słoneczko, zrobić ścieżkę rowerową wokół jeziora, stworzyć jakieś pole kempingowe, wypożyczalnię rowerów wodnych. Mamy obok las, strzelnicę, osadę w Kole, w miarę ładną starówkę i gdyby jeszcze istniała kolej wąskotorowa Piotrków - Sulejów... Połowa Łodziaków przyjeżdżałaby do nas na weekend i zostawiała tu pieniądze.

42


wiesio ~wiesio (Gość)17.06.2022 12:31

sulejow to stan umysłu

11


stefan ~stefan (Gość)16.06.2022 10:43

sulejów to antonim słowa preastiżowy

34


Twojstsryalejary ~Twojstsryalejary (Gość)16.06.2022 21:15

Tymczasem w Piotrkowie nie dzieje się nic, jakiś troglodyta na amatorskiej lidze piłki prawie zabija sędziego ot tylko i aż tyle. Taki to Piotrków światowy jest

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat