Advertisement

Uwaga! Nie będzie wody

ePiotrkow Poniedziałek, 27 czerwca 202263013
Przedstawiciele Piotrkowskich Wodociągów i Kanalizacji informują o konieczności wykonania niezbędnych prac, związanych z rozbudową sieci wodociągowej. Skutkiem ich działań będzie czasowe wstrzymanie dostaw wody do odbiorców, mieszkających przy części ul. Życzliwej.
fot.: pixabay fot.: pixabay

Wiadomość o odłączeniu wody na kilka godzin pojawiła się na stronie internetowej spółki.

PWiK sp. z o.o. uprzejmie informuje, że w związku z rozbudową sieci wodociągowej w ul. Życzliwej 27A w dniu 28 czerwca 2022 r. (wtorek) w godz. od 8.00 do 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody. W tym czasie wody pozbawieni będą mieszkańcy i instytucje zlokalizowane przy ulicy Życzliwej od nr 27A do ul. Rakowskiej. Za utrudnienia z tego tytułu przepraszamy - czytamy w komunikacie.

 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Grażyna ~Grażyna (Gość)27.06.2022 14:46

Pojehałam nad może i wody mam całe mnustwo.

28


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat