Advertisement

Ukradł 80-latkowi zegarek, pieniądze i... spodnie

Policja Środa, 06 września 20237
Policjanci z wydziału kryminalnego tomaszowskiej policji zatrzymali 29-latka, który dokonał rozboju na 80-letnim mężczyźnie. Usłyszał już zarzut, a w związku z tym, że działał w "recydywie", grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu na wniosek prokuratora został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.
fot.: pakwi fot.: pakwi

Dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że na ulicy Farbiarskiej w Tomaszowie doszło do rozboju na 80-letnim mężczyźnie, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Na miejsce zdarzenia i do szpitala natychmiast zostały skierowane policyjne patrole, by ustalić dokładny przebieg i okoliczności zdarzenia.

Mundurowi ustalili, że agresor po kilkukrotnym uderzeniu w twarz seniora, zabrał mu zegarek, ponad półtora tysiąca złotych oraz zdjął mu spodnie i też je zabrał. Następnie oddalił się w nieznanym mu kierunku. Kryminalni z udziałem technika kryminalistyki na miejscu zdarzenia zabezpieczyli niezbędne ślady i przystąpili do typowania sprawcy zajścia. Uzyskali również wsparcie z miejskiego centrum monitoringu. Szybko ustalili, iż za rozbojem może stać znany im z wcześniejszych konfliktów z prawem 29-letni tomaszowianin. Zatrzymali go  w mieszkaniu jego matki. Podczas przeszukania odnaleźli zegarek i spodnie należące do pokrzywdzonego. 29-latek w chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu - relacjonuje Grzegorz Stasiak, oficer prasowy KPP w Tomaszowie Mazowieckim.

 

Po spędzeniu nocy w policyjnej celi i wytrzeźwieniu napastnik został doprowadzony do Prokuratora Rejonowego w Tomaszowie Mazowieckim, gdzie usłyszał zarzut dokonania rozboju w warunkach tzw. recydywy, za co grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu na wniosek prokuratora został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Lpgt ~Lpgt (Gość)06.09.2023 18:27

Zegarek można jeszcze zrozumieć ale po co ktoś ściąga komuś portki?

70


1 ~1 (Gość)07.09.2023 08:06

To się nazywa ograniczenie umysłowe ....

50


!!! ~!!! (Gość)06.09.2023 13:29

Tomaszowska mafia - dziadkom spodnie kradną.

100


gość ? ~gość ? (Gość)06.09.2023 16:58

Nie dość, że w tym wieku ludzie mają już wiele ograniczeń zdrowotnych to tatki młody wampir jeszcze mu dołoży od siebie. Lać i nie mieć litości.

90


Gepetto ~Gepetto (Gość)06.09.2023 12:40

Ale po co mu były gacie potrzebne po dziadku? Złoczyńca że dziadka puścił do szpitala w samych slipach

60


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat